Hooaja avalöök ei ole enam kaugel!

06.04.2016

Eesti Maastikurattasarja hooaja avalöök ei ole enam kaugel! Vaid 18 päeva pärast saavad kõik meie sarja fännid ratta joonele panna. Avaetapi toimumiskohaks on Elva, kus sealne rajameister ja ühtlasi ka eelmise aasta MTBEST sarja üldvõitja Caspar Austa on ette valmistanud uue ja huvitava trassi.

Milline sõit valida?

 

Eesti Maastikurattasarja esimesel kuuel etapil on osalejatel võimalik valida kahe erineva distantsi ehk põhisõidu ning noorte- ja matkasõidu vahel. Viimasel kahel etapil (Otepääl ja Aegviidus) lisandub kavasse XXL-sõit, mis on heaks ettevalmistuseks rattahooaja lõpu pikkadele distantsidele Tartu Rattamaratonil ja Haanja100-l.
Põhisõit pikkusega 42-50 km on mõeldud kõikidele rattaspordi harrastajatele, kel vanust vähemalt 14 aastat. Noorte- ja matkasõit pikkusega kuni 20 km on kavas võistlusena kuni 14-aastastele. Vanemad osalejad saavad võtta seda mõnuga ning tunda rõõmu sõidust maastikurattal. Kõige väiksemad rattaspordi sõbrad saavad lustida lastesõitudel, mis toimuvad iga etapi võistluskeskuse vahetus läheduses.

 

Sarjale registreerudes on võimalik valida oma lemmiketapid!

 

Optimeeri enda jaoks sarja osalus! Igal osalejal on sarjale registreerudes võimalik valida viis lemmiketappi, ilma jäiga kohustuseta end kõigile kaheksale kirja panna.

 

Võta sõbrad kaasa! Registreeri oma sõpruskond sarjas osaleva tiimina!

 

Sellel hooajal on Eesti Maastikurattasarjas kavas distantsiülene punktiarvestus. Muuda seiklus rattarajal põnevamaks ja pane on sõpruskonnast kokku meeskond, naiskond või segavõistkond. Nii saad iga etapi järel tulemuste tabelis näpuga järge vedada ning end teistega võrrelda. Naistiimide saavutuste üle peame eraldi arvestust. Punkte jagatakse iga soorituse eest mis iganes distantsil. Ühes tiimis saab osaleda kolm kuni kuus liiget ehk üks paras seltskond, kellega koos ühelt etapilt teisele kulgeda ning pärast pingutust koju sõita ning ühiselt saavutatu üle rõõmu tunda.

 

Registreerumine!

 

Tervele sarjale registreerimine kestab veel vaid nädala ehk siis kuni 13. aprillini. Samal päeval lõpeb ka 16. Elva Rattamaratoni esimene ja soodsaim registreerumisvoor. Tiimi saab samuti vaid 13ndani üles anda. Registreerimine: www.rattamaratonid.ee lehel. Kiirustage! 

 

Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel!

 

Sarnaselt eelmisele aastale on ka tänavu  kavas otseülekanded kõikidelt Eesti Maastikurattasarja etappidelt. Droonipildid, kiivrikaaamera, eraldi otseülekande kommentaator on vaid mõned märksõnad uuendustest, mis meil Delfi TV vahendusel vaatajani jõudva otseülekande jaoks plaanis on.

 

Kordame veel üle:

  • Ära maga maha tervele sarjale või siis viiele lemmiketapile registreerimist. Kirja saad end panna siin: www.rattamaratonid.ee
  • Kaasa sarja sõbrad, sõbrannad või töökaaslased ja moodusta koos nendega üks tore tiim!  Kasuta veel loetud päevi sihipäraseks ja mõistlikuks treenimiseks, sest juba 16 päeva pärast tuleb ratas joonele panna

 

 

Trehvame rattaradadel!

 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Toetajad
Sõbrad piiri tagant
Lastesõitude toetajad
   ...