Eesti Maastikurattasarja uudiskiri jaanuar 2016.

14.01.2016

Rattur ja Fatbike Rõuges Ööbikuoru singleid testimas. Foto: Külli Leola, Võrumaa Spordiliit

Kauaoodatud talv on lõpuks kätte jõudnud ja see annab ka ratturitele võimaluse mõneks ajaks rattamõtted peast visata ning tegeleda rohkem talviste spordialadega nagu suusatamine või uisutamine.

Seda, et uisutehnikas suusatamine või jääl uisutamine koormavad ja treenivad just neid lihaseid, mida tuleval rattahooajal meie sarjas osalejatel vaja läheb, on veenvalt tõendanud näiteks 1988. aastal nii suve- kui ka taliolümpial medalile jõudnud Saksa kiiruisutaja-trekirattur Christa Luding-Rothenburger.

 

Praegune puudrisarnane lumi ning veel enne lume tulekut korralikult külmunud maapind on võimaldanud uuel hooajal Eesti Maastikurattasarjas oma klassis mõõtu võtvatel Fatbike omanikel lumes hullata ning oma ratta läbimisvõimet testida. Edu teile oma "paksukeste" taltsutamisel, paksud kummid pannakse joonele täpselt 100 päeva pärast! 

 

Eesti Jalgratturite Liit on tutvumiseks välja pannud selle aasta võistluskalendri ühtekokku 65 võistlusega ning  Eesti Maastikurattasarja etapid on selles kalendris kenasti kirjas alates esimesest etapist Elvas 24. aprillil kuni sarja lõpuetapini Aegviidus 4. septembril! EJL kalendrile saate pilku heita sellelt lingilt!

 

Eeloleval pühapäeval saab ümber järjekordne voor soodsamaks registreerumiseks Eesti Maastikurattasarja kõikidele etappidele või siis oma poolt valitud viiele etapile kaheksast.

 

Registreerides ennast veel sellel nädalal, hoiad kokku raha ja saad juba rahulikult oma nädalavahetused kevadest sügiseni ära planeerida.

 

Siit pääsed otse registreerumise juurde!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Toetajad
Sõbrad piiri tagant
Lastesõitude toetajad
   ...