MTBEST rattamaratonide sari tänab kõiki osalejaid ja toetajaid!

07.09.2015

Pilt: Sander Maasing

MTBEST rattamaratonide sari tänab kõiki osalejaid ja toetajaid meeldejääva esimese hooaja eest! Usume, et oleme kaasa aidanud Eesti rattamaratonide maastiku mitmekesistumisele ning teeme seda kindlasti ka tulevastel rattahooaegadel.

Proovisime sel aastal mitmeidki uusi ideid, pakkumaks osalejatele värskeid ja põnevaid lahendusi, samas tõime rattasõidud ka kodudes kaasaelajatele kättesaadavaks, tehes seitsmest rattamaratonide sarja etapist otseülekanded, mida oli võimalik jälgida interneti vahendusel.

 

Nüüd, hooaja lõppedes ei ole meil aega puhata ega hinge tõmmata, vaid planeerime ka järgmiseks hooajaks mitmeid uuendusi, et ikka ja jälle kõiki rattasõpru millegi uue ja meeldivaga üllatada!

 

Siinkohal ongi meie jaoks väga oluline osalejatelt laekuv tagasiside – soovime väga teada, mida meie sarja osalejad uuelt aastalt ootavad, mida võiks teha sarnaselt selle hooajaga või mida peaks muutma?

 

Ootame Teie mõtteid ja ideid, ka kriitikat, e-posti aadressile info@mtbest.ee, eesmärgiga võtta arvesse võimalikult palju erinevaid arvamusi ning nende arvamuste toel formuleerida järgmise hooaja parim maastikuratta sari Eestis!

 

Kõigi vastajate vahel loosime välja ühe õnneliku, kes saab järgmisel aastal osaleda terves sarjas tasuta!

 

Meie hooaeg on küll läbi, aga hea ettevalmistuse osana Tartu Rattamaratoniks või Haanja100-ks soovitame osa võtta lätlaste Vivus.lv MTB rattamaratonide sarja viimasest etapist, mis toimub Eestis! Start sellele kahte riiki läbivale huvitava maastikuga sõidule antakse 12. septembril Metsavenna talust Vastse-Roosas, Võrumaal. Täpsem info Läti sarja kodulehelt www.mtb-maratons.lv

 

MTBest 2015. a. hooaja kokkuvõtte VIDEO

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Toetajad
Sõbrad piiri tagant
Lastesõitude toetajad
   ...