Augusti uudiskiri

17.08.2015

Pilt: Külli Leola

MTBest rattamaratonide sarja esimesel hooajal on jäänud veel sõita ainult sarja finaaletapp, milleks on 1. Alutaguse Rattamaraton! Peale viimase etapi sõitmist ja autasustamist leiab võistluskeskuses aset ka ametlik sarja üldautasustamine, kus kõigile kohalviibijatele pakutakse süüa, juua, head muusikat ja mõnusat seltskonda!

Vihm tegi 16. Otepää Rattamaratonist tõelise maastikusõidu!

09. augustil sõidetud 16. Otepää Rattamaraton tõotas tulla üks sarja kiirematest etappidest, kuid vanajumalal olid omad plaanid ning öösel maha sadanud vihm muutis raja tõeliseks maastikusõidu maiuspalaks. Läbi hooaja osalevad ratturid said kindlasti kogeda paranenud rattavalitsemisoskust, sest just MTBest maratonidesari pakub tõelist ja väljakutsuvat maastikuratta sõitu!
16. Otepää Rattamaratoni fotod ja video

 

1. Alutaguse Rattamaraton lõpetab MTBest maratonide sarja esimese hooaja
Peamiselt suusakeskusena seni tuntud Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus võõrustab sel hooajal ka maastikurattureid, kui viiakse läbi 1. Alutaguse Rattamaraton. Rada tõetab tulla põnev ja kindlasti pakub avastamisrõõmu küllaga. Lisaks toimub etapijärgselt ka sarja üldautasustamine!
1. Alutaguse Rattamaraton

 

Ida-Virumaa nädalavahetus
1. Alutaguse Rattamaratoni järgselt toimub sarja üldarvestuse autasustamine ja MTBest esimese hooaja lõpupeost saavad osa võtta kõik. Korraldajad kostitavad külalisi söödava, joodava, muusika ja hea seltskonnaga. Hea võimalus teha nädalavahetusest väljasõit ja avastada Ida-Virumaa võlusid!
Majutus Alutagusel

 

Janu aitab kustutada Vytautas mineraalvesi
Paljude tippratturite lemmikvesi aitab kõigil MTBest sarjas osalejatel janu kustutada ning mineraalirohke vesi aitab võidelda krampide vastu ning soodustab ka taastumist. Vytautas vesi on MTBest sarja ametlik joogipartner ning mineraalvesi on kohal kõigil etappidel!
Vytautas

 

Saare
Kõik tublid lapsed, kes osalevad lastesõitudel, saavad julge pealehakkamise ja tubli soorituse eest preemiaks maitsva Saare kohukese, et meel oleks hea ja sõiduisu jätkuvalt suur.
Saare

 

Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.
Delfi Sport

 

Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland

 

Tallink on ka maratonirajal reisipartneriks
Tallink saadab Sind igal MTBest maratonil, märgistades võistlustrassi. Märka Tallinki piirdelinti ja Sa oled õigel teel! Lisaks loositakse igal etapil välja viis kruiisi koos Rootsi!
Tallink

 

Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesel ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevaid tervisesportlaseid või ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBest, sest just Actual Print on MTest rattamaratonide sarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print

 

Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks jõuetust rajal ning jõudmaks võidukalt lõpuni!
Enervit

 

Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ning aidanud seega laiendada distantsivalikut vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted supilauast ning kõik pere- ja lastesõidul osalejad ning auhinnalistel kohtadel lõpetajad saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar

Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!

 

 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Toetajad
Sõbrad piiri tagant
Lastesõitude toetajad
   ...