Juuli uudiskiri

23.07.2015

MTBest rattamaratonide sarjas on viis etappi sõidetud ning esimese hooaja finaal ei ole enam kaugel. 26. juulil sõidetakse 15. Elva Rattamaraton, mis on sarja üldliidri Caspar Austa kodumaratoniks, kus elvalane on korraldusse ka ise tugevalt kätt külge pannud.
15. Elva Rattamaraton

Purustaja 15. Rakke Rattamaraton pakkus tõelise elamuse!

12. juulil sõidetud Purustaja 15. Rakke Rattamaraton oli jälle kõrge korraldusliku kvaliteediga, mida usinamad maratonide sõitjad juba ammu teavad. Kokku käis Rakke Rattamaratoni nautimas ligemale 600 rattasõpra!
Purustaja 15. Rakke Rattamaratoni video!

 

Mitmekülgne MTBest sarja üldliider Caspar Austa jõuab palju ka võistlusradadelt eemal
MTBest maratonide sarja ülivõimas liider Caspar Austa on aktiivne rattatreener ning panustab suurelt ka kodulinna Elva Rattamaratoni toimumisse. Loe lähemalt Caspari igapäevatoimetustest!

 

1.Alutaguse Rattamaraton on valmis!
Esmakordselt sõidetav Alutaguse Rattamaraton on suureks rattapeoks valmis! Lisaks rattamaratonile toimub Alutagusel ka MTBest maratonide sarja pidulik lõpetamine! Maratonitrass on valmis, kooskõlastatud ja testitud. Palju suusaradadel looklev rada on kiire, kuid salakaval nagu Alutaguse suusamaraton! Nädal ennem maratoni toimumist tasub kindlasti luurel käia!
1.Alutaguse Rattamaraton

 

MTBest aitab soodsalt viia ka piiritaha võistlema
MTBest rattamaratonide sari on sõlminud koostöökokkuleppe Soomes toimuva Jämi84 rattamaratoniga, kuhu on võimalik 25% soodsamalt registreeruda kasutades sooduskoodi MTBEST. Põhjanaabrite juures võistlemisele on oma panuse andnud ka Tallink, kes aitab jalgrattad soodsamalt üle lahe toimetada.
Jämi84
Registreerumine
Tallinki sooduspakkumine

 

Osale pildimängus ning võida tasuta stardikoht
Peale toimunud MTBest etappi saada foto osalemisest aadressil info@mtbest.ee ning pilt laetakse MTBest Facebooki lehele. Järgmise etapi eelregistreerumise lõpu seisuga enim meeldimisi kogunud pildi saatnud inimene saab auhinnaks tasuta osaluse MTBest sarja järgmisele etapile. Kui tasuta pääsme võitnud inimene on juba end registreerunud, võib ta vabal valikul võidetud osaluse edasi kinkida.
Vaata meie Facebooki lehelt juba saadetud pilte!

 

Janu aitab kustutada Vytautas mineraalvesi
Paljude tippratturite lemmikvesi aitab kõigil MTBest sarjas osalejatel janu kustutada ning mineraalirohke vesi aitab võidelda krampide vastu ning soodustab ka taastumist. Vytautas vesi on MTBest sarja ametlik joogipartner ning mineraalvesi on kohal kõigil etappidel!
Vytautas

 

Saare
Kõik tublid lapsed, kes osalevad lastesõitudel, saavad julge pealehakkamise ja tubli soorituse eest preemiaks maitsva Saare kohukese, et meel oleks hea ja sõiduisu jätkuvalt suur.
Saare

 

Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.
Delfi Sport

 

Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland

 

Tallink on ka maratonirajal reisipartneriks
Tallink saadab Sind igal MTBest maratonil, märgistades võistlustrassi. Märka Tallinki piirdelinti ja Sa oled õigel teel! Lisaks loositakse igal etapil välja viis kruiisi koos Rootsi!
Tallink

 

Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesel ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevaid tervisesportlaseid või ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBest, sest just Actual Print on MTest rattamaratonide sarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print

 

Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks jõuetust rajal ning jõudmaks võidukalt lõpuni!
Enervit

 

Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ning aidanud seega laiendada distantsivalikut vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted supilauast ning kõik pere- ja lastesõidul osalejad ning auhinnalistel kohtadel lõpetajad saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar

Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!

 

   ...