Juuni uudiskiri

15.06.2015

17. Rõuge Rattamaraton

MTBest rattamaratonide sarjas on sõidetud kolm etappi ning käesoleva hooaja selgroog murtakse 21. juunil Rakveres, kui sõidetakse 13. Rakvere Rattamaraton. Mõned aastad maastikusõidu kalendrist eemal olnud Rakvere Rattamaraton tuleb tagasi Rakvere kesklinna omas täies hiilguses, pakkumaks tõeliselt põnevat ja tehnilist rada kõigi mägirattasõidu sõpradele.
13. Rakvere Rattamaraton

17. Rõuge Rattamaraton oli tõeline rattapidu!
7. juunil sõidetud MTBest maratonidesarja kolmas etapp, 17. Rõuge Rattamaraton oli tõeline rattapidu, kus osalejaid kostitati hea korralduse, suurepärase raja, mõnusa ilma ja väga koduse õhkkonnaga. Suurepärast rattapäeva nautis ligemale 600 inimest saamaks positiivset emotsiooni!
17. Rõuge Rattamaraton pildigalerii ja järelvaadatav video!

 

13. Rakvere Rattamaraton on tagasi!
Mõned aastad maastikusõidu kalendrist eemal olnud Rakvere Rattamaraton on tagasi ning pakub rattasõpradele tõelist elamust. Kes varasemalt Rakvere Rattamaratonil on osalenud, mäletavad kindlasti seda põnevat ja tehnilist rada, mida nüüd on võimalik uuesti sõitma minna. Võistluspäeva esimene start antakse kell 12.00, peale pikki aastaid Rakvere kesklinnast, kui rajale tuiskavad põhisõidul osalejad. Lisaks saab osaleda veel Lühisõidul, Peresõidul, mis on kuni 12-aastatele tasuta ja tasuta lastesõitudel.
Täpsemad juhised leiab SIIT!

 

MTBest aitab soodsalt viia ka piiritaha võistlema
MTBest rattamaratonide sari on sõlminud koostöökokkuleppe Soomes toimuva Jämi84 rattamaratoniga, kuhu on võimalik 25% soodsamalt registreeruda kasutades sooduskoodi MTBEST. Põhjanaabrite juures võistlemisele on oma panuse andnud ka Tallink, kes aitab jalgrattad soodsamalt üle lahe toimetada.
Jämi84
Registreerumine
Tallinki sooduspakkumine

 

Osale pildimängus ning võida tasuta stardikoht
Peale toimunud MTBest etappi saada foto osalemisest aadressil info@mtbest.ee ning pilt laetakse MTBest Facebooki lehele. Järgmise etapi eelregistreerumise lõpu seisuga enim meeldimisi kogunud pildi saatnud inimene saab auhinnaks tasuta osaluse MTBest sarja järgmisele etapile. Kui tasuta pääsme võitnud inimene on juba end registreerunud, võib ta vabal valikul võidetud osaluse edasi kinkida.
Vaata meie Facebooki lehelt juba saadetud pilte!

 

Austa liigub kindlast sarja üldvõidu poole!
Viimaste aastate Eesti parim mägirattamaratonide sõitja Caspar Austa astus 17. Rõuge Rattamaratoni võiduga suure sammu sarja üldvõidu poole ning ebaõnne vältimise kõrval on elvalane suure tõenäosusega esimese MTBest rattamaratonide sarja üldvõitja.
Vaata Austa Rõuge Rattamaratoni järgsed videointervjuud SIIN!

 

Paremusjärjestus
Sarja üldarvestuses on liidripositsiooni hoidmas Austa, kellele kuulub ka sarja aktiivseima ratturi liidrisärk. Naistest on seni vankumatult esikohti noppinud Greete Steinburg ja lühisõidu liider on seni stabiilselt esinenud Robin Kreegimets. Võistkondade arvestuse pingerea esikohal asub RedBike-Actual ning naiskondade arvestuses juhib RedBike/Purustaja naiskond.

 

Janu aitab kustutada Vytautas mineraalvesi
Paljude tippratturite lemmikvesi aitab kõigil MTBest sarjas osalejatel janu kustutada ning mineraalirohke vesi aitab võidelda krampide vastu ning soodustab ka taastumist. Vytautas vesi on MTBest sarja ametlik joogipartner ning mineraalvesi on kohal kõigil etappidel!
Vytautas

 

Saare
Kõik tublid lapsed, kes osalevad lastesõitudel, saavad julge pealehakkamise ja tubli soorituse eest preemiaks maitsva Saare kohukese, et meel oleks hea ja sõiduisu jätkuvalt suur.
Saare

 

Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.
Delfi Sport

 

Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland

 

Tallink on ka maratonirajal reisipartneriks
Tallink saadab Sind igal MTBest maratonil, märgistades võistlustrassi. Märka Tallinki piirdelinti ja Sa oled õigel teel! Lisaks loositakse igal etapil välja viis kruiisi koos Rootsi!
Tallink

 

Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesel ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevaid tervisesportlaseid või ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBest, sest just Actual Print on MTest rattamaratonide sarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print

 

Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks jõuetust rajal ning jõudmaks võidukalt lõpuni!
Enervit

 

Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ning aidanud seega laiendada distantsivalikut vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted supilauast ning kõik pere- ja lastesõidul osalejad ning auhinnalistel kohtadel lõpetajad saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar

Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!
 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...