17. Rõuge Rattamaratoni rada on paigas, millega saab juba eeloleval laupäeval tutvuda!

26.05.2015

Usinate kobraste töö raja ääres

MTBest rattamaratonide sarja kolmandaks osavõistluseks oleva 17. Rõuge Rattamaratoni rada on lõplikult paigas ning 7. juunil sõidetava rattamaratoni trassiga on võimalik juba sel laupäeval avatud raja sõidu raames tutvuda.

Sügisel kaardile joonistatud rada, millest pidi saama 17. Rõuge Rattamaratoni põhisõidu trass, on nüüdseks mitmeid kordi ümber joonistatud, kuid nüüd on lõplik rada olemas. „Päris sajaprotsendiliselt ei saa veel kindel olla, sest mitmes paigus käib veel metsalõikus ja väljavedu. Seesama Eesti majandusele oluline ja kohalike elanike heaolu suhtes tähtis metsatööstus sunnib Rõuge Rattamaratoni korraldajaid igal aastal rada muutma. Kas on siis mõni senine rajalõik muutunud metsaveo tagajärjel läbimatuks või on head singlit endas peitnud metsatukk maha võetud. Lisaks on oluliseks trassi kallutajateks koprad, kes ainult oma heaolule mõeldes paljud seni rajal olnud nired jõgedeks on muutnud,“ võttis olukorra kokku 17. Rõuge Rattamaratoni korraldaja Ivar Tupp.

 

Hetkel veel rajatööd käivad, kuid kolmapäeval alustatakse raja märkimisega ning laupäevaks on avatud raja sõitjate jaoks esialgne tähistus olemas.

 

Ootame kõiki huvilisi laupäeval, 30. mail kell 11:00, tutvuma Põhisõidu 53km pikkuse-, Lühisõidu 28km pikkuse- või Peresõidu 14km pikkuse rajaga! Kogunemiskohaks on Rõuge Ööbikuoru keskus.

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...