Vaata 18. Tallinna Rattamaratoni otsepildis!

15.05.2015

Homme toimuva MTBEST rattamaratonide sarja teist osavõistlust -  18. Tallinna Rattamaratoni - kantakse üle otsepildis, mida on võimalik vaadata läbi Delfi uudisteportaali.

Kell 12.00 antakse 18. Tallinna Rattamaratoni start Kõvremaa Matka- ja Suusakeskuses, otseülekanne algab kell 11.40. Üks kaamera liigub rajal võistlejatega kaasa, kajastades sõidu käigus aset leidvaid sündmusi, teine kaamera on võistluskeskuses, hoides silma peal lastevõistlusel ja muul  sealtoimuval.


Kollane liidrisärk on kaitsta 15. Mulgi Rattamaratoni võitud Dimitry Sorokinsil, kelle lähimad jälitajad on Caspar Austa ja Sten-Erik Ottender. Naiste arvestuse liider on Greete Steinburg ning lühisõidu liider Karl-Prent Premet.


Eelregistreerumise seisuga on 18. Tallinna Rattamaratonile nime kirja pannud 601 inimest, millele lisanduvad võistluspäeva kohapealsed registreerimised. Möödunud nädalavahetusel toimunud avatud raja sõidust võttis osa ligemale 100 ratturit.


18. Tallinna Rattamaratoni korraldajad on varasemate aastatega võrreldes võistlustrassi oluliselt muutnud ning raskemad kohad on viidud raja lõpuossa. Kolm kilomeetrit enne lõppu tuleb läbida koorekorbaga täidetud rabalõik, mis peaks võidu peale sõitjatele andmad head võimalused oma paremus maksma panna.


Otseülekannet on kommenteerimas endine profirattur Rene Mandri, kes kindlasti oskab võidu peale heitluse taktika ka tavavaatajale selgeks teha ning hoida ülekande jälgijad rajal toimuvaga kursis.


Lisaks otseülekandele on võimalik ka reaalajas tulemustel silma peal hoida.

Otseülekanne – http://sport.delfi.ee/

Live tulemused – http://nelson.racetecresults.com/results.aspx?CId=16267&RId=53


Ole kursis, mis homme Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimub!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...