18. Tallinna Rattamaraton üllatab põneva rajaga

11.05.2015

Eeloleval laupäeval sõidetav MTBest maratonidesarja järgmine osavõistlus üllatab põneva rajaga, mis kõigile huvilistele on juba praegu tähistatud ja avatud proovimiseks.

Kolmapäeval lõppeva registreerumisega 18. Tallinna Rattamaratonile ootab peakorraldaja Jüri Voodla umbes 600 osalejat ning korraldajate poolt on rada sisuliselt valmis ning jäänud on veel viimase lihvi andmine. „Rada kulgeb sel aastal vastupidiselt varasemale, mis tähendab, et raja raskem osa on nüüd lõpus, mitte alguses. Tõusud ja rabalõigud peaksid esiotsasõitjatele andma head võimalused lõpueel oma paremus maksma panna ning harrastusratturid saavad kogeda uut ja huvitavat sõitu,“ sõnas Voodla.


Raja viimased 17,5 kilomeetrit on kõige raskem osa, kus kuus kilomeetrit enne lõppu tuleb ületada Määra mägi ning kolm kilomeetrit enne lõppu kilomeetrine rabalõik, mis on täidetud koore korbaga.


Nädalavahetusel toimunud avatud raja sõidul osales ligemale 100 inimest ning tagasiside oli hea. „Inimestele meeldis uus ring väga ning usume, et need, kes avatud raja sõidule ei jõunud, saavad veenduda selles võistluspäeval,“ lisas Voodla.

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...