MAI UUDISKIRI

08.05.2015

MTBEST rattamaratonide sari jätkub juba 16. mail Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses!
3. mail edukalt alanud MTBest rattamaratonide sari jätkub 16.mail Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses, kui antakse lähe sarja vanimale etapile, 18. Tallinna Rattamaratonile. Eelregistreerumine kestab kuni 13. mai südaööni. Juhul, kui ise osaleda ei saa, siis ära unustada vaadata otseülekannet Delfi uudisteportaali vahendusel võistluspäeval alates 11.40!
18. Tallinna Rattamaraton

 

15. Mulgi Rattamaratonist võttis osa üle 1000 ratturi!
MTBest rattamaratonide sarja avaetapist võttis erinevate distantside peale kokku osa 1070 rattasõpra. Väga populaarne oli nädal enne võidusõitu toimunud Avatud Raja sõit, kus kontrollpunktist läks läbi kogunisti 360 matkajat-rajaga tutvujat. Võistluspäeval osales põhisõidu, lühisõidu, Eesti Pagari peresõidu ja Saare lastesõitude peale kokku 710 ratturit.
15. Mulgi Rattamaraton pildigalerii ja järelvaadatav video asuvad SIIN!

 

18. Tallinna Rattamaraton üllatab uue trassiga
MTBest rattamaratonide sarja vanim etapp üllatab käesoleval aastal mitme muudatusega ning võistlustrass on teinud läbi uuenduskuuri. Kõigil huvilistel on võimalik osaleda 9. mail kell 11.00 algaval Avatud Raja sõidul, kuid võistlustrassiga võib tutvuda ka muul ajal.
Täpsemad juhised leiab SIIT

 

Osale pildimängus ning võida tasuta osalus
Peale toimunud MTBest etappi saada foto osalemisest aadressil info@mtbest.ee ning pilt laetakse MTBest Facebooki lehele. Järgmise etapi eelregistreerumise lõpu seisuga enim meeldimisi kogunud pildi saatnud inimene saab auhinnaks tasuta osaluse MTBest sarja järgmisele etapile. Kui tasuta pääsme võitnud inimene on juba end registreerunud, võib ta vabal valikul võidetud osaluse edasi kinkida.
Vaata meie Facebooki lehelt juba saadetud pilte!

 

Noored astuvad „vanadele“ kandadele
MTBest rattamaratonide sarja avaetapp tõestab, et maastikuratta maratonide koorekihis on alanud põlvkondade vahetus ning noored astuvad „vanadele“ tugevalt kandadele. 15. Mulgi Rattamaratoni kuue parema hulgas oli kolm uue põlvkonna ratturit, Sten-Erik Ottender, Peeter Tarvis ja Kirill Tarassov. Hooaeg on siiski pikk, kus tooni annavad kogemused ning oskus vormi ajastada. Võistkondade arvestuses ilutseb esikohal RedBike-Actual võistkond ning naiskondades Cyclon.
Täpsem ülevaade tulemusest SIIN!

 

Paremusjärjestus
MTBest rattamaratonide sarja avaetapp on peetud ning esimene indikaator eesolevast hooajast on tekkinud. Lõunanaabrid on alustanud tugevalt ja pannud Eesti ratturid löögi alla. 15. Mulgi Rattamaratoni võitis uhkes üksinduses Dimitriy Sorokins, kuid sarja liidrisärgis sõites tõmbab mees kindlasti rohkem tähelepanu ning 18. Tallinna Rattamaratonil konkurentidelt silmist libiseda on juba keerulisem. Naiste arvestuses haaras ohjad viimastel aastatel maastikurattamaratone naiste arvestuses valitsev Greete Steinburg Janelle Uibokandi ees. Lühisõidul näitas parimat minekut Karl Brent Premet.

 

Janu aitab kustutada Vytautas mineraalvesi
Paljude tippratturite lemmikvesi aitab kõigil MTBest sarjas osalejatel janu kustutada ning mineraalirohke vesi aitab võidelda krampide vastu ning soodustab ka taastumist. Vytautas vesi on MTBest sarja ametlik joogipartner ning mineraalvesi on kohal kõigil etappidel!
Vytautas

 

Saare
Kõik tublid lapsed, kes osalevad lastesõitudel, saavad julge pealehakkamise ja tubli soorituse eest preemiaks maitsva Saare kohukese, et meel oleks hea ja sõiduisu jätkuvalt suur.
Saare

 

Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.
Delfi Sport

 

Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland

 

Tallink on ka maratonirajal reisipartneriks
Tallink saadab Sind igal MTBest maratonil, märgistades võistlustrassi. Märka Tallinki piirdelinti ja Sa oled õigel teel! Lisaks loositakse igal etapil välja viis kruiisi koos Rootsi! Loe lähemalt SIIT!
Tallink

 

Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesel ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevaid tervisesportlaseid või ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBest, sest just Actual Print on MTest rattamaratonide sarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print

 

Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks jõuetust rajal ning jõudmaks võidukalt lõpuni!
Enervit

 

Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ning aidanud seega laiendada distantsivalikut vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted supilauast ning kõik pere- ja lastesõidul osalejad ning auhinnalistel kohtadel lõpetajad saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar


Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...