18. Tallinna Rattamaraton kutsub avatud raja sõidule

05.05.2015

Foto: Imre Avaste

Eeloleval laupäeval on kõigil soovijail võimalus tutvuda MTBEST rattamaratonide sarja järgmise etapi võistlustrassiga.

16. mail sõidetava 18. Tallinna Rattamaratoni uuenduskuuri läbi teinud võistlustrassidega on võimalik tutvuda eeloleval laupäeval, kui kell 11:00 antakse Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses lähe nn „Avatud raja” sõidule.

 

Avatud raja sõidul saab tutvuda nii Põhisõidu (54km) kui ka Lühisõidu (25km) trassidega, mõlemad on märgistatud valgete Tallinki piirdelintidega. Raskemini arusaadavatesse kohtadesse on lisaks lintidele paigaldatud ka suunavad viidad (must nool valgel taustal).

 

Radade hargnemine toimub 20. kilomeetril, kus punane nool näitab otse Lühisõidu trassi suunda ja must nool vasakule Põhisõidu suunda. Sealt edasi kulgeb Lühisõidu rada mööda Änni teed ja veel kahes kohas tuleb punaste ja mustade noolte suunda tähele panna. Kui jääd rajal õiget suunda valides kahtlema, helista kindlasti rajameister Jüri Voodlale, telefon 5089285.

 

Kui oled jõudnud Määramäe raske tõusu otsa, jääb lõpuni sõita veel kuus kilometrit. Kolm kilomeetrit enne lõpu kulgeb trass täitsa uuel,  ca kilomeetri pikkusel rajalõigul, kus raba on täidetud ja kaetud puukorbaga. Võistlustrasside viimased kaks kilomeetrit kattuvad eelnevate aastate radade lõpuosaga.

 

Joogipunktid asuvad raja 20. ja 45. kilomeetril.

 

18. Tallinna Rattamaratoni võistluspäev on laupäeval, 16. mail, kell 10:30 stardivad lastesõidud. Südapäeval saab stardi Põhisõit, täpsem ajakava on ära toodud kodulehel www.mtbest.ee
Soodsaima hinnaga saab ennast 18. Tallinna Rattamaratonile kirja panna kuni kolmapäeva, 6. mai, südaööni. Eelregistreerimine lõppeb maratoninädala kolmapäeva ehk 13. mai südaöösel!

 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...