MTBEST sarjale registreerumine lõpeb 22. aprill!

20.04.2015

Olukord trassilt

Suurima kogemustepagasiga rattamaratonidest koosnevale MTBEST rattamaratonide sarjale registreerumine lõpeb 22. aprilli südaöösel.

Veel on mõned päevad võimalus registreeruda traditsioonilistest etappidest koosnevale, kuid uut nime kandvale rattamaratoni sarjale MTBEST. Registreerudes on võimalik valida nii põhi- kui lühisõidul kõik kaheksa etappi, või koostada viiest lemmiketapist parim võimalik individuaalne lahendus.


„Tahame inimestele anda valikuvõimaluse ning sättida võistlustel osalemine just nii, nagu neile endile paremini sobib. Kui on ette teada, et kõikjale ei jõua, siis on just selline võimalus soodsam. Lisaks on uue distantsina Peresõit, mis annab igas vanuses ja tasemel ratturile võimaluse saada osa suurima kogemustepagasiga maratonietappidest Eestis,“ sõnas MTBEST sarja üks korraldajatest Ivar Tupp.


Ühtlasi lõpeb 22. aprilli südaöösel esimene soodusregistreerumise voor Mulgi 15. Rattamaratonile.


Kõigil huvilistel on võimalik 26. aprillil algusega kell 11.00 Jaani kiriku juurest Viljandis,  osaleda Mulgi 15. Rattamaratoni avatud raja sõidul, saamaks aimu eesootavast trassist. Uus on ka võistluskeskuse asukoht, mis nüüd on Viljandi järve äärest kolinud Viljandi kesklinna.

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...