Aprilli uudiskiri

15.04.2015

MTBEST sarja avalöögini on jäänud kõigest loetud nädalapäevad!
Ei ole jäänud enam palju, kui antakse stardipauk 15. Mulgi Rattamaratonile, mis on ühtlasi ka esimeseks osavõistluseks uue nimega, kuid vanadest etappidest koosnevale MTBest mägirattamaratoni sarjale. Uus on ka Mulgi Rattamaratoni stardipaik, mis asub nüüd Viljandi kesklinnas.
Mulgi 15. Rattamaraton

 

Registreerumine kestab kuni 22. aprillini!

Registreerumine sarjale kestab kuni 22. aprilli südaööni ning sama tärmin kehtib ka 15. Mulgi Rattamaratoni esimesele soodusvoorule. Teine registreerumisvoor lõpeb 29. aprilli südaöösel. Loomulikult on võimalik ka kohapeal registreeruda!
Registreerumine


Kokku 110 maratoni
MTBest sarja osavõistluste peale kokku tähistatakse Alutaguse Rattamaratoni toimumisega 110 rattamaratoni korraldamise tähist. Seda on rohkem, kui ühelgi teisel jalgrattaspordi üritustesarjal Eestis.
Loe lisa SIIT!


Koosta sari oma lemmiketappidest
Igal osalejal on sarjale registreerudes võimalik valida viis lemmiketappi, ilma, et kõigile kaheksale end kirja panema peaks. Optimeeri enda jaoks sarja osalus, ilma jäiga kohustuseta, registreeruda kõigile kaheksale etapile.


Pütsep stardib, et võita!
„Eesmärk on selge, võita sari nii individuaal- kui meeskonnaarvestuses. Hea meel oleks, kui meie meeskonnast vähemalt kaks saaks etapivõidu rõõmu tunda. Lisaks ootaks meie naiste tiimilt samuti naiskonna üldarvestuse võitu ning Greete Steinburgilt naiste üldarvestuse võitu,“ sõnab Erki Pütsep. 


Uued rajad
Vanadest etappidest, kuid uue nimega sarja maratonitrassid on teinud läbi värskenduskuuri ning kõik etapid üllatavad, millegi uuega! Sõidutrassid on pööratud ümber, võistluskeskuse asukohti on muudetud ja põnevad singlid on kõigest mõned näited. Seni rohkem suusatajate pärusmaaks olnud Alutaguse on nüüd ka rattasõpradele avastamiseks, kus toimub sarja viimane osavõistlus.


Janu aitab kustutada Vytautas mineraalvesi
Paljude tippratturite lemmikvesi aitab kõigil MTBest sarjas osalejatel janu kustutada ning mineraalirohke vesi aitab võidelda krampide vastu ning soodustab ka taastumist. Vytautas vesi on MTBest sarja ametlik joogipartner ning mineraalvesi on kohal kõigil etappidel!
Vytautas


Saare
Kõik tublid lapsed, kes osalevad lastesõitudel, saavad julge pealehakkamise ja tubli soorituse eest preemiaks maitsva Saare kohukese ja Lassi joguritjoogi, et meel oleks hea ja sõiduisu jätkuvalt suur.
Saare


Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.
Delfi Sport


Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland


Tallink viib ratta Soome
Kõik, kes registreeruvad tervele sarjale või mõnele etapile enne 22. aprilli, saavad õiguse võtta enda ja sõprade jalgratas tasuta Soome laevale, et minna üle lahe rattateid avastama või põhjanaabritega võistlustele mõõtu võtma. Loe lähemalt SIIT!
Lisaks loositakse igal etapil välja viis kruiisi koos Rootsi! Loe lähemalt SIIT!
Tallink


Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesed ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevad tervisesportlased, ega ka ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBEST, sest just Actual Print on MTBEST mägirattasarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print


Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks rajal jõuetust ning tulla võidukalt lõpuni!
Enervit


Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ja aidanud laiendada distantsivalikut, vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted supilauast ning kõik pere- ja lastesõidul osalejad ning auhinnalistel kohtadel lõpetajad, saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar

 

Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...