Bosch Eesti maastikurattasarja registreerimise tähtaega pikendati

23.04.2021

22. Rõuge rattamaraton 23.08.2020

Bosch Eesti maastikurattasarjale registreerimise tähtaega pikendati 26. maini ning rattamaratoni hooaja avab 5. juunil 23. Rõuge Rattamaraton, kus toimuvad ka Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis.

„Alates 3. maist on lubatud küll avalikud üritused, aga kuni 150 osavõtjaga, mis sunnib meid võistluskalendris tegema muudatusi. Praeguse seisuga on sarja avaetapiks 5. juunil toimuv 23. Rõuge Rattamaraton, kus toimub ka Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis.

 

Kahe maratoni toimumise kuupäeva pidime ka edasi lükkama: 7. Alutaguse Rattamaraton toimub 13. juunil ning 21. Mulgi Rattamaraton 17. juulil,“ lausus Bosch Eesti maastikurattasarja peakorraldaja Enno Eilo. Seoses sarja avaetapi edasi lükkumisega pikendati ka terveks maastikurattasarjaks registreerimise ja ka sarjas osalevate mees- ja naistiimide ülesandmise tähtaega, uueks lõppkuupäevaks on 26. mai 2021.

 

„Maratonide edasilükkamine eeldab mitmeid läbirääkimisi ja kompromisside leidmist nii maratoni korraldava klubi siseselt kui ka kohaliku kogukonna sees. Kogu korraldusmeeskonnaga loodame Eesti inimeste ja osalejate kannatlikkusele, mis lubaks meil juba juunikuus sarja hooaeg Rõuges käima lükata,“ sõnas Eilo.

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Lastesõitude toetajad
Sõbrad piiri tagant
   ...