BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA ALGUS NIHKUB JUULISSE!

27.04.2020

2019 aasta Rakvere rattamaratoni võitja Peeter Tarvis jn

Seoses Covid-19 viirusest tingitud eriolukorra pikenemisega kuni 17. maini ning üsna selgete signaalidega eriolukorra juhtide poolt, et selle aasta mais-juunis ei ole Eestis võimalik suuremaid spordisündmusi korraldada, oleme taas sunnitud oma hooaja kalendrit muutma ning lükkama hooaja alguse edasi juulisse, täpsemaks kuupäevaks siis 5. juuli ja asukohaks Rakvere, kus loodetavasti toimub hooaja avasündmusena 18. Rakvere rattamaraton!

6. Alutaguse Rattamaratoni oleme sunnitud edasi lükkama 12. septembrile. Maratoni peakorraldaja Robert Peetsi sõnul on eriolukorra lõplik kestus ja piirangute ulatus küll veel lahtine, kuid sellest hoolimata peab korraldusmeeskond mõistlikuks ka vahetult eriolukorra järgse suure osalejaskonnaga rahvaspordiürituse korraldamine edasi lükata. Ka vajalike ettevalmistustööde tegemine on karantiinitingimustes raskendatud. Alutaguse Rattamaratoni korraldajad panevad südamele, et kõik ratturid ja tervisesportlased suhtuks jätkuvalt mõistvalt kehtestatud reeglitesse, neist kinni peaks ning lahkelt ka teistele terviseradadel liikujatele neid vajadusel meelde tuletaks. Püsige terved, veetke rattaradadel meeldivalt aega ja kohtume juba 12. septembril 2020.

Bosch Eesti Maastikurattasarja eelmises teates toodud info 22. Rõuge rattamaratoni edasilükkamise kohta 23. augustile sai väikese tagasilöögi, kuna Rahvusvaheline Jalgratturite Liit (UCI) määras selle hooaja riiklike meistrivõistluste toimumise ajaks 22.-23. augusti nädalavahetuse. Kui Eesti Jalgratturite Liit korraldab Eesti meistrivõistlused 23. augustil, siis oleme valmis liigutama Rõuge rattamaratoni toimumisaega 20. augustile, mis on küll neljapäev, aga riiklik püha, ehk vaba päev!

Elame, näeme! Olge terved, treenige üksi või maksimaalselt kahekesi!

Bosch Eesti Maastikurattasari

 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...