Sportland ja MTBest rattamaratonide sari alustasid koostööd

25.03.2015

MTBest rattamaratonide sari ja Sportland on sõlminud koostöökokkuleppe, kus Sportland on sarja hoolduspartner ja Botecchia rattapartner.

Baltikumi suurim spordikaupade kett on pannud õla alla MTBest maratonide sarjale, pakkumaks kõigile osalejaile mitmekülgset hooldusteenust ning varustamaks kõiki soovijaid Bottecchia jalgratastega.

 

„On hea meel teha koostööd nii suure tegijaga, nagu seda on Sportland. Nende võimekus on kõigile teada ning oleme veendunud, et enim võidavad sellest koostööst just sarjas osalejad,“ sõnas MTBest sarja üks eestvedajatest ja Purustaja Rakke 15. Rattamaratoni peakorraldaja Enno Eilo.

 

Jalgrattavõistlustel osalejad on Sportlandi jaoks väga olulised ning igal võimalikul hetkel soovitakse pakkuda parimat tuge. „Rattasport on Eestis väga populaarne ja võistlustel osalemise aktiivus kõrge. On igati mõistetav, et tiheda töönädala jooksul on teinekord raske spordipoodi oma murega jõuda ning seetõttu soovimegi võistluspaigas kohapeal olla, et inimesi aidata, milline mure neil ka ei oleks. Teeme omaltpoolt kõik, et sarjas osalemine saaks olla võimalikult pingevaba ning murele leiaks lahenduse ka võistluskeskuses,“ lisas Sportland Eesti AS sporditurunduse juht Margus Reintal.

   ...