Uudiskiri: MTBest sarja avalöögini on jäänud ainult natukene üle ühe kuu!

20.03.2015

MTBEST sarja avalöögini on jäänud ainult natukene üle ühe kuu!
Kevad on kohale jõudnud ning kindlasti on paljud juba esimesed rattatreeningud sel aastal teinud. Tubli, sest 3. mail saab alguse uue nimega, kuid suurima kogemustepagasiga etappidest koosnev mägirattasari Eestis, kui antakse start 15. korda toimuvale Mulgi Rattamaratonile! Uus on ka stardipaik, mis ilusa Viljandi järve kallastelt on kolinud ilusa Viljandi kesklinna.

Registreeru SIIN!


Mida valida?
MTBEST sarja etappidel osalejatel on võimalik valida kolme erineva distantsi vahel. Põhisõit on ennekõik koormust ja adrenaliini otsivale rattasõbrale, lühisõitu soovitame neile, kes tunnevad, et põhisõit jääb natuke raskeks, kuid siiski sooviks korraliku päeva rattaseljas teha.

Peresõit sobib kõigile, kes soovivad mõnusas tempos, koos oma lähedastega, looduses jalgrattasõitu nautida! Ja loomulikult on eraldi distantsid ka lastele!


Sarjale registreerudes võimalik valida oma lemmiketapid
Igal osalejal on sarjale registreerudes võimalik valida viis lemmiketappi, ilma, et kõigile kaheksale end kirja panema peaks. Optimeeri enda jaoks sarja osalus, ilma jäiga kohustuseta, registreeruda kõigile kaheksale etapile.


Registreerumine
Sarjale registreerumine kestab kuni 22. aprillini ning samal päeval lõpeb ka 15. Mulgi Rattamaratoni esimene ja soodsaim registreerumisvoor. Registreerumistasud on mõistlikud koos laiendatud valikuvabadusega, et inimesed saaksid rahuliku südamega nautida head rattasõitu mõnusas keskkonnas!


Jälgi rattamaratone otsepildis Delfi TV vahendusel
Rajale ei jõudnud, kuid tahaks teada, mis toimub ning näha finišiheitlust reaalajas? See võimalus on Sul olemas läbi Delfi TV, mis kannab otsepilti üle kõigist MTBEST maratonisarja kuuluvatest etappidest.

 

Eesti Pagar toetab Peresõitu!
Kõik Peresõidust osavõtjad võivad magusad tänusõnad edasi anda Eesti Pagarile, kes on toetamas nimetatud distantsi toimumist ja aidanud laiendada distantsivalikut, vastavalt osalejate soovidele. Samuti ei puudu Eesti Pagari tooted ka supilauast ning kõik peresõidul osalejad ja auhinnalistel kohtadel lõpetajad, saavad preemiaks head ja paremat.
Eesti Pagar

 

Tallink viib rattad Soome või Rootsi
Kõik, kes registreeruvad tervele sarjale või mõnele etapile enne 22. aprilli, saavad õiguse võtta oma jalgratas tasuta Soome või Rootsi laevale, et minna üle lahe rattateid avastama või põhjanaabritega võistlustele mõõtu võtma.
Tallink

 

Enervit varustab söögi ja joogiga!
Spordisöökide- ja jookide tootja Enervit hoolitseb käesoleval aastal, et kõigil MTBEST sarjast osavõtvatel inimestel oleks võimalus kiirelt ja efektiivselt laadida end energiaga, välistamaks rajal jõuetust ning tulla võidukalt lõpuni!
Enervit

 

Sinu ratta eest aitab hoolitseda Sportland
Juhtub, et Sinu jalgratas saab enne võistlust kannatada ning sõit jääb seepärast sõitmata? Ära mursetse, Sportlandi poisid ja tüdrukud aitavad Sul kiiresti oma murest võitu saada ning stardijoonele asuda!
Sportland


Kes on spordisõbralikuim trükisetootja Eestis?
Regulaarselt sporti tegeval inimesed ei ole saanud jääda märkamata Actual Print vormis võistlevad tervisesportlased, ega ka ettevõtte tunnuslogo. Erandiks ei saa olema ka MTBEST, sest just Actual Print on MTBEST mägirattasarja trükisepartner. Lisaks ollakse sarjas esindatud tervelt nelja võistkonnaga!
Actual Print


Uudiskirjaga liitumiseks saada oma emaili aadress info@mtbest.ee. Leia meid ka Facebookis - MTBEST Rattamaratonide Sari!

   ...