Delfi TV kannab otsepildis üle kõiki MTBest mägirattasarja etappe

19.03.2015

Maastikurattasari MTBest ja Delfi on sõlminud koostöökokkuleppe, näitamaks Delfi TV-s kõiki kaheksat mägirattasarja etappi otsepildis.

„Soovisime, et kõigil tahtjail oleks võimalik otsepildis näha igal etapil rajal toimuvat ning jälgida põnevat heitlust kõrgete kohtade nimel. Lisaks tippudel silma peale hoidmise, ei ole me ära unustanud ka tervisesportlasi, keda samuti kaamerasilm jälgib, et sõbrad ja tuttavad neil entusiastlikult kaasa elada saaksid. Osalejatel endil on võimalik ülekannet hiljem järele vaadata,“ lausus Alutaguse Rattamaratoni peakorraldaja Tiit Pekk.


"Delfi peab oluliseks suuremate rahvaspordiüritustega kaasas olla ja MTBest sarja korraldajate ideed tundusid huvitavad. Otsepildi tootmine igalt etapilt väärib laiemat kõlapinda ja Delfi keskkond pakub selleks suurepärase võimaluse. Koostöö on loogiliseks jätkuks sel talvel koos Estoloppeti suusamaratonidega alustatule. Rattamaratonid on ilmast vähem sõltuvad ning usume, et kõik etapid on otsepildis jälgitavad ning terve sarja lõikes pole ükski rahvaspordiüritus varasemalt otsepildis sedavõrd kättesaadav olnud," nentis Delfi tegevjuht Tarmo Paju.

   ...