Saa osa maailma parimast kodumaisest rattaseiklusest!

12.04.2018

Janelle Uibokand ja Iiris Takel armastavad maastikurattasõitu üle kõige! (foto: Viktor Tund)

Hing ihkab vaheldust ja seiklusi? Bosch Eesti Maastikurattasari esitab sulle sportliku ja rikkaliku väljakutse seitsme etapi näol Eestimaa põnevaimatel maastikel.

Meiega juba igav ei hakka!

Tule üksi, sõpradega, lastega ja kas või vanavanematega!

 

Meie etappide distantsid on jõukohased erinevas vanuses ja treenituses rattasõpradele. Saad nii naabriga võistelda kui mõnusalt kulgeda - poolmaratonide distantsid jäävad vahemikku 16-20 km, põhidistantsid on enamasti 50 km, alles rattasõiduga tutvust teinud tulevased rattatähed on oodatud lastesõitudele. Tõelistele rattahuntidele pakume maiuspalaks XXL-sõite Tallinnas (76 km), Jõelähtmel (91,5 km) ja Rõuges  (69 km). Muide, just Jõelähtmel toimuvad tänavu Eesti meistrivõistlused maastikurattamaratonis, mis toob ässad kohale. Tõotab tulla põnev!

 

Väärtustame naisi!


Meil on hea meel, et üha rohkem on maratonide juurde tee leidnud ka seiklushimulised rattanaised. Lisandunud on N40 vanuseklass. Igal etapil ja kogu sarja lõikes autasustame poodiumil 6 paremat naist. XXL-sõitudel jõuavad pjedestaalile kolm parimat.  Alates sellest aastast on noorte- ja matkasõidule planeeritud Vytautase logodega liidrisärk parimale naisratturile.

 

Uued toetajad!


XXL-sõitude nimitoetaja on Vytautas, Mulgi rattamaratoniga lõi käed koostööks Autoekspert ja Jõelähtmega Bottecchia.

 

Saadame sind meie kulul lätlaste maratonile


Kõigil Bosch Eesti Maastikurattasarja 2018  lõpptulemuse saanuil on võimalus osaleda ilma osavõtumaksuta Läti Vivus.lv MTB Maratonisarja viimasel etapil 8. septembril Vastse- Roosas. Selleks tuleb meie sarjas läbida vähemalt viis etappi ja  oma osalemise soovist kuni 31. augustini teada anda. Vaata lähemalt www.vivus.lv.

 

Bosch Eesti Maastikurattasari sotsiaalmeedias


Hoia meie uudistel silma peal Facebookis, kus loosime välja kaks maastikuratast Sportlandilt ning palju eriauhindu nii Vytautaselt kui teistelt toetajatelt.
 

Energiapartner Enervit


Bosch Eesti Maastikurattasarja energiapartner Enervit hoolitseb selle eest, et jõuaksid reipalt maratonidistantsi lõpuni. Astu telgist läbi ja küsi hüva nõu!         

 

 

Kogu sarjale saab end kirja panna veel kuni 18. aprillini, nii on kõige soodsam. Loomulikult võib seiklustega liituda ka etappide  kaupa ning kas või kohapeal. Kõik on teretulnud!


Tekkis küsimusi? Kirjuta meile otse info@rattamaratonid.ee ja leiame lahenduse.

 

Seiklusteni!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...