Tee jõuludeks sportlik kingitus!

17.12.2014

MTBEST rattamaratonide sarja kinkepilet on suurepärane võimalus teha kingitus pereliikmele, sõbrale, töö- või treeningkaaslasele või hoopis konkurendile! Kingituste valikus on kingi saaja osalemine mõnel või mitmel etapil ning miks mitte ka kõikidel sarja etappidel.

Kingituse vormistamiseks sisene MTBEST registreerumissüsteemi, sisesta sinna kingi saaja andmed (nimi, isikukood, telefon, e-mail, elukoht linna või maakonna täpsusega), vali soovitud võistlused ning seejärel sisesta iseenda, ehk maksja andmed! Kindlasti sisesta maksja andmetesse oma e-maili aadress, et mitte rikkuda üllatust!!!

Peale makse sooritamist saad asuda kinkepileti vormistamise juurde, vajutades allolevat nuppu KINKEPILET. Sellele saad kirjutada lühema või pikema soovi ning lisada ka kingituse tegijate nimed, kui kinkijaid on rohkem. Kui kõik on valmis, saab kinkepileti alla laadida kas väljatrükkimiseks või e-mailiga saatmiseks!Ilusaid saabuvaid pühi soovides,Sinu MTBEST Rattamaratonide sari


PS! Kui pileti vormistamisega tekib raskusi, ära kõhkle abi küsimast kas e-kirja teel info@mtbest.ee või telefonitsi 511 4179!

   ...