10-aastane spordisõber Marie läheb Rakkes oma elu esimesele poolmaratonile

06.07.2017

Noor spordisõber Marie (foto: erakogu)

Vahepeal külmetusega kimpus olnud ja Kõva Mehe Jooksu väljakutse seljatanud Pille on Rakkes kohal ning seekord võtab ta ette noorte- ja matkasõidu distantsi koos oma 10-aastase tütre Mariega.

Noore neiu jaoks on tegemist tema elu kõige esimese rahvaüritusega ja tema ootab pühapäeva juba väga suure elevusega!

 

Idee tütar kaasa võtta tuli Pillel Mulgi rattamaratonil. „Seal oli nii palju lapsi, kes ema või isaga koos rajal omas tempos pingutasid. Lisaks siis rattaklubide noored, kes juba tunduvalt suurema kogemuste pagasiga starti asusid. Rääkisin sellest kodus tütrele ja Marie arvas, et tema võiks ju ka tulla. Distants tundub küll ulmeliselt pikk, aga tal on kindel usk, et suudab selle ära teha. Minu eesmärk on anda talle võimalus oma tempos pingutada, et saadav emotsioon oleks positiivne.“

 

Marie on rattaga sõber juba päris pisikesest peale, kuid enamasti on ta seni kokku puutunud vaid linnasõiduga. „Pakkusin talle eelmine nädal, et võiks ikka kuskil maastikul ka trenni teha ja sõita proovida. Tema arvas, et pole vaja, sest noorte- ja matkasõidu teeb ta ära nii või naa. Käisime siiski mõned korrad tunnetuse saamiseks Keila terviseradadel. Mõnest mäest tuli üles kõndida, aga eks need jalad just nii tugevaks saavadki,“ leiab Pille.

 

Soovime Mariele ja Pillele palju positiivseid emotsioone ja mõnusat kulgemist! Loodame, et eeskuju on nakkav ning rajale jõuab üha rohkem noori rattasõpru. Kohtume Rakkes juba selle nädala pühapäeval! Ootame!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Toetajad
Sõbrad piiri tagant
Lastesõitude toetajad
   ...