METSAHAKE OÜ VÄÄRTUSTAB AKTIIVSUST.

16.02.2017Bosch Eesti Maastikurattasarja kolmanda hooaja aktiivseimat ratturit toetab Metsahake OÜ, mille põhitegevuseks on hakkepuidu tootmine ja müümine ning hakkepuidu transportteenuse pakkumine, kusjuures hakkepuitu toodetakse peamiselt võsast.

Mõistagi on see äärmiselt keskonnasäästlik tegevus, kuna metsade võsast puhastamine ja hooldamine parandab metsa üldist ilmet ja muudab ka hilisema majandamise lihtsamaks ning odavamaks.

 

Iga sarja etapi vahefiniši võitjale paneb Metsahake välja auhinna, lisaks hakkab aktiivseima ratturi särk kandma Metsahake OÜ logo. Kõikide etappide vahefinišites jagatavad preemiapunktid summeeritakse ning hooaja kokkuvõttes kuulutatakse sarja aktiivseimaks enim vahefiniši preemiapunkte kogunud rattur.

Bosch Eesti Maastikurattasari teeb oma avalöögi veidi enam kui kahe kuu pärast, täpsemalt 23. aprillil, just selles samas kohas, kus äsja sõideti kesise talve kiuste Estoloppeti suusasarja avaetapp, ehk siis Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuse radadel Ida-Virumaal.

Kõigile kaheksale Bosch Eesti Maastikurattasarja etapile saab registreeruda soodushinnaga veel vaid vähem kahe kuu jooksul, kuni 12. aprillini! Registreeri ennast SIIN!

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...