BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA JÕULUTERVITUS

23.12.2016

Käes on jõuluaeg - aasta oodatuim, põnevaim, salapäraseim. Kuigi need oodatud "valged jõulud" pole taaskord oma kohta Jõulutaadi kingikotis leidnud, ei tohiks see väike klimaatiline aps tõsist ratturit heidutada, sest tegelikult valitseb õues korralik rattailm! Ja mida muud ikka nende pikkade pühade ajal teha, kui sadulasse asuda ning uusi ja põnevaid kohti avastada. Sest talvel on ju kogu loodus veidi teistmoodi...

Lisaks südamlikele jõulusoovidele on Bosch Eesti Maastikurattasarjal sulle edastada ka veidi asjakohast:

- Tartu Rattamaratoni nihkumine nädalajagu edasi muutis septembrikuist rattakalendrit ning seetõttu toimub meie sarja lõpuetapp, 20. Tallinna Rattamaraton, väljakuulutatud 30. septembri asemel hoopis 16. septembril, ikka sealsamas Kõrvemaal. Loodame väga, et selline hiline vangerdus ei ole probleemiks neile, kes ennast juba terveks järgmiseks hooajaks kirja pannud.
- soodusregistreerimine Bosch Eesti Maastikurattasarja kõikidele etappidele või paketiga 5/8 (osalemine valitud viiel etapil kaheksast) kestab kuni 12. jaanuarini 2017. Peale seda kuupäeva jätkub registreerimine juba tavahinnaga.
- kui soovid teha oma lähedasele/sõbrale/kaaslasele sportlikku kingitust, siis pane ta järgmiseks hooajaks kas kogu sarjale või viiele etapile kirja. Oma kingituse kinnituseks saad peale registreerimisprotsessi lõpuleviimist ka seda toredat tegu kinnitava kinkepileti alla laadida, välja trükkida ning siis kingikotti panna.

Registreerimine on avatud sarja kodulehel www.rattamaratonid.ee

 

 

Täname kõiki Eesti Maastikurattasarja sõitjaid, kaasaelajaid ja toetajaid ning soovime kõigile rahulikke ja ilusaid pühi!

 

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Autopartner
Katab toidulaua / Lastesõitude toetaja
Aktiivsuspartner
Joogipartner
Energiapartner
Rattapartner
Hoolduspartner
Lastesõitude toetaja
Ametlik raadio
Toob rahva rajale
Toob ettevõtted osalema
Riidepartner
RINTAH
Toetaja
   ...