Pühapäeval peetakse Actual Print 16. Rakke Rattamaraton

04.07.2016

Rakke rattamaraton on heaks väljakutseks kõigile

Selle nädala pühapäeval kogunevad maastikurattasõbrad Lääne Virumaal, kus toimub järjekorras juba 16. Actual Print Rakke rattamaraton. Lähe 48 km distantsile antakse täpselt südapäeval, noorte – ja matkasõidule minejad stardivad kell 13.20. Saare lastesõitudele ootavad korraldajad kõiki noori spordisõpru.

Maratoni korraldaja Enno Eilo sõnul  asub võistluskeskus Rakke linnamäe staadionil. „Trass on Lääne-Virumaale omaselt mitmekesine ning umbes kuue kilomeetri jagu on tänavu ka täiesti uus lõike. Vahefiniš on Emumäel, mille kõrgus merepinnast on 166.6 m. Keerulisim laskumine, kus on väljas ka väga ohtlikku manöövrit tähistav märgistus, asub maratoni viimasel kilomeetril. Üldjoontes võiks öelda, et tegemist on keskmise raskusega jõukatsumisega, mis on heaks väljakutseks kõikidele vähegi looduses rattaga liikumist nautivatele inimestele,“ ütles Eilo.


„Saare lastesõitudele ootame noori spordisõpru. Neile pakub selline tore ettevõtmine väga palju rõõmu ning õpetab uusi oskusi. Kõik on väga teretulnud!“ kutsus korraldaja vanemaid üles oma võsukestele heaks eeskujuks olema.

Ajakava:
9:00 – 11.30 registreerimine, numbrite väljastamine (noorte- ja matkasõidul kuni 12.50)
12:00 - põhisõidu start  (distants 48 km)
12.10 - Saare lastesõidud
13:20 - noorte- ja matkasõidu start
15.30 - autasustamine
16.30 - finiši sulgemine

Rajakaardi leiab SIIT.

Actual Print 16. Rakke Rattamaratoni soodusregistreerimise teine voor kestab kuni 6. juulini.

Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Lastesõitude toetajad
Sõbrad piiri tagant
   ...