Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Peasponsor

Sponsorid

Korraldaja

Kose 7 Järve rattamaraton 2023

Toimumisaeg
L 19.08.2023
Distantsid
11:20 XXL-sõit 66 km
12:00 Põhisõit 50 km
12:20 Poolmaraton 17.5 km
12:30 Tillusõit - sündinud 2017 ja hiljem 0.5 km
12:30 Lastesõit M8/N8 1 km
12:30 Lastesõit M10/N10 1.9 km
Kontakt
Kuido Karner - +372 56567111, Indrek Ester +372 5077988, info@xn--seitsmejrve-s8a.ee

Ajakava

 

LIVE ajavõtt

GPS JÄLGIMINE

 

Laupäev, 12. august 2023

12:00 - Avatud rada - rada valdavalt tähistatud ning saab sõita iseseisvalt või siis Kose AMK klubiliste juhendamisel.

 

 

Võistluskeskus asub Paunküla Heaolukeskuses  https://www.paunkula.ee/

 

 

Laupäev, 19. august 2023

10:00 - numbrite väljastamine, kohapealne registreerimine Paunküla Heaolukeskuses 

11:20 - ca 66 km XXL sõidu start

12:00 - ca 50 km Põhisõidu start

12:20 - ca 17,5 km Poolmaratoni start

12:30 - Lastesõitude stardid (Lasesõitudel ajavõttu ei teostata ja paremusjärjestust ei selgitata)

13:50 - Eeldatav võitja finiš

15:00 - Autasustamine

17:00 - Finiš suletakse

 

Rajakaart koos TPde ja muude oluliste punktidega.

Rajakirjeldus

XXL-sõit

XL sõidu rajapikkus on ligikaudu 66 km ning see ühendab endas nii maratoni kui ka poolmaratoni raja. Sellel rajal ootavad osalejaid lisaks mitmed erilised tehnilised lõigud, mida teiste distantside sõitjad ei saa kogeda.

 

Raja algus kulgeb mööda kaunist Paunküla veehoidla kallast, kus ümbritsev loodus pakub imelisi vaateid. Läbides Kiruvere Muinaslaagri ja ületades Pirita jõge, on osalejatel võimalus kogeda veetakistust, millel on ka alternatiivne ületusvõimalus kitsa silla abil, viies nad edasi põnevale Paunküla Matka- ja suusakeskuse piirkonnale.

 

Rajal saab eristada kolme selgelt eristuvat osa. Algus on tempokas ja sujuv, mis annab võimaluse nautida sõidu esimesi kilomeetreid ja end soojaks sõita. Keskmine osa pakub rohkelt tehnilisemaid väljakutseid, kus oskused ja tähelepanu on proovile pandud. Siin saavad sõitjad oma oskusi näidata ning adrenaliin verre tõuseb.

 

Raja lõpposa, mis kattub poolmaratoni rajaga, on taas veidi lihtsam ja kiirem kuhu oleme sisse pannud ka ühe tehnilisema lõigu, mida teised ei läbi. See annab võimaluse jõudu koguda ning viimastel kilomeetritel veelkord nautida sõidu võlusid. Neile, kes on oma jõuvarud eelnevatel lõikudel targalt kasutanud, on finish vaid käeulatuses.

 

XL sõidu rajal saab ühendada looduskaunid vaated, põnevad tehnilised väljakutsed ning adrenaliinirohke sõiduelamuse. See on sündmus, kus osalejad saavad end proovile panna ja ületada iseenda piire, luues unustamatuid mälestusi ja võidutunnet.

 

Tule ja liitu meiega, et kogeda seda ainulaadset sõiduelamust, kus ületatakse takistusi, nauditakse kaunist loodust ning tunnetatakse vabadust! Olgu sinu sõiduelamus XL rajal täis naeratust, eneseületamist ja rõõmu!

Põhisõit

Põhisõidu sõidu rajapikkus on ligikaudu 50 km pikk ning pakub elamusi kõikidele sõitjatele. Sellel rajal ootavad osalejaid mitmed erilised tehnilised lõigud, mis maastikuratta sõitu iseloomustavad. Rajal on tõusumeetreid kõigest 400 meetri ringis, mida kompenseerib singlite rohkus. 

 

Raja algus kulgeb mööda kaunist Paunküla veehoidla kallast, kus ümbritsev loodus pakub imelisi vaateid. Läbides Kiruvere Muinaslaagri ja ületades Pirita jõge, on osalejatel võimalus kogeda veetakistust, millel on ka alternatiivne ületusvõimalus kitsa silla abil, viies nad edasi põnevale Paunküla Matka- ja suusakeskuse piirkonnale.

 

Rajal saab eristada kolme selgelt eristuvat osa. Algus on tempokas ja sujuv, mis annab võimaluse nautida sõidu esimesi kilomeetreid ja end soojaks sõita. Keskmine osa pakub rohkelt tehnilisemaid väljakutseid, kus oskused ja tähelepanu on proovile pandud. Siin saavad sõitjad oma oskusi näidata ning adrenaliin verre tõuseb. Raja lõpposa, mis kattub algusega olles taas veidi lihtsam ja kiirem. See annab võimaluse jõudu koguda ning viimastel kilomeetritel veelkord nautida sõidu võlusid.

Neile, kes on oma jõuvarud eelnevatel lõikudel targalt kasutanud, on finish vaid käeulatuses.

 

Põhisõidu rajal saab ühendada looduskaunid vaated, põnevad tehnilised väljakutsed ning adrenaliinirohke sõiduelamuse. See on sündmus, kus osalejad saavad end proovile panna ja ületada iseenda piire, luues unustamatuid mälestusi ja võidutunnet.

 

Tule ja liitu meiega, et kogeda seda ainulaadset sõiduelamust, kus ületatakse takistusi, nauditakse kaunist loodust ning tunnetatakse vabadust! Olgu sinu sõiduelamus Põhisõidu rajal täis naeratust, eneseületamist ja rõõmu!

Poolmaraton

Poolmaratoni rada on kujundatud nii, et see sobib suurepäraselt igale ratturile, olles veidi lihtsama raskusastmega ning pakkudes naudingut nii noortele kui ka vanematele ratturitele. Sellel rajal on mitmeid tehnilisemaid lõike, mis aitavad parandada rattatunnetust ja adrenaliini tunda, ning samuti ootavad rattureid ka kiired ja põnevad kruusateed.

 

Sõites läbi selle rajalõigu, avanevad sulle kuhjaga kauneid loodusvaateid, mis pakuvad silmailu ja panevad sind imetlema looduse ilu. Lisaks ootab sind ka põnev väljakutse karjääri läbimisel, kus saad oma oskusi proovile panna.

 

Tähtis on säilitada jõuvarud kontrolli all, sest hoolikalt planeerides ja end mõõdukalt pingutades jõuad finishisse tagasi enne, kui tunned väsimust hinges. Sellel rajal saad kogeda nii sõidurõõmu kui ka looduse lummavat ilu, luues endale unustamatuid hetki ja pannes end proovile uuel põneval väljakutsel.

 

Olgu sinu sõit poolmaratoni rajal täidetud rõõmu, eneseületamise ja mõnusate sõiduelamustega! Astu julgelt pedaalidele ning sukeldu sellesse unikaalsesse rattasõidu maailma, kus sul on võimalus ühendada sportlik nauding ja looduse ilu üheskoos!

Osavõtutasud

Registreerimistasud Kose 7 Järve Rattamaratonile

Registreerimise

I voor (kuni 9.08)

Registreerimise

II voor (kuni 16.08)

Registreerimine

kohapeal

Põhisõit

30

40

50

Põhisõidu soodushind (2006. a. ja hiljem sündinud ning 1964.a. ja varem sündinud)

20

30

40

Poolmaraton

20

30

40

Poolmaratoni soodushind (2006. a. ja hiljem sündinud ning 1964.a. ja varem sündinud)

15

20

25

Muu info

Kiivri kandmine kohustuslik!

Nooremates vanuseklassides, kus vanemad saadavad osaliselt lapsi palume lapsevanematel olla korrektsed, tähelepanelikud ja viisakad. Lapsed kutsutakse stardijoonele spetsiaalsest märgistatud eelkoridorist Igale lõpetajale medal, diplom, Pühaste säilitusaineteta limonaad „Vulinad“ ja maiustus Rõõmsat meelt ja edukaid starte väikestele ratturitele!

 

Pesemine ja rattapesu

Loputada ennast saab kiire sulpsatusega Paunküla veehoidlasse. Otse võistluskeskuse vastas on selleks olemas vettemineku koht.

Rattapesu asub Paunküla Heaolukeskuse peamaja taga BOSCH rattapesulas. Rattapesuks on paigaldatud 6 survepesurit.

 

Parkimine

Saabumisel tuleb kindlasti arvestada väikse ajavaruga, kuna parkimisalad asuvad võistluskeskusest eemal. Parkimise korraldamiseks on vastav meeskond, kes abistab teid õige parkimiskoha leidmisel.Meie poolt koostatud meeskond on asjalik ja igakülgselt abiks osalejatele.

Võistluskeskus

   ...