Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

24. TALLINNA RATTAMARATON

Kommentaarid

24. Tallinna Rattamaraton

Kommentaare kokku: 5
Jüri, 31.08.2021 11:02
Tallinna Rattamaratoni rada täpselt sama, mis möödunud aastal, et saaksite võrrelda oma aega möödunud aastaga ja võrrelda, kas sõitsite kiiremini või aeglasemalt.
Kuna Tallinna Rattamaratoni raja laskumised on suht kiired ja laskumiste all võivad tingimused muutuda kiiresti ,seoses ilma muutumisega ning kas liiv on kuiv või märg. Saju korral võivad tekkida uued rööpad ja tuleb arvestada ka võistlejatega kelle oskused ei mahu esimese 200 hulka. Hoiatusmärgid ongi selleks, et oleksite tähelepanelikud ja kui ei ole oma oskustes kindel ja ei ole enne rada läbi sõitnud, siis ei laseks kohe laskumise alguses täit hoogu sisse. Kahjuks on suure kiiruse tõttu juhtunud kukkumisi ja vigastusi. Samuti on metsas ka väga palju seenelisi ja nad võivad olla laskumistel väga ohtlikud. Katsume küll rattarajad seenelistele sulgeda , kuid seeneline käitub meie loogikale vastupidiselt . Raja esimesed 15 km on raskem osa, siis järgneb 15 km kergemat sõitu ja viimases osas on parajalt singleid
Lauri, 30.08.2021 14:56
Sergei - ei ole ohtlik kui oled nendes tähistatud kohtades veidi tähelepanelikum. Harrastaja saab ka raja ilusti sõidetud. Rada on huvitav ja tasub osaleda kindlasti! Alari postitus jätab mulje nagu oleks "Ohtlik koht" silte meeletult palju - ei ole.
Sergei, 30.08.2021 14:30
Aga kas on siis ohtlig või ei ole? Siis tean minaki kas ma sõitan või sõitma koju.
Lauri, 30.08.2021 14:28
Sõitsin minagi raja läbi. Ei leia, et kõnealused hoiatused oleksid liiast olnud. Eks siin tuleb arvestada, et kõik osalejad ei ole top 50 sõitjate kogemustega ning sedagi, et võistluspäeval on laskumisel rohkem sõitjaid (s.t ühe kukkumine võib põhjustada ahelreaktsiooni) kui proovisõidupäeval üksi sõites.
Alar, 30.08.2021 10:43
Sõitsin eile raja läbi. Tundub et tuleb senise elu kõige ohtlikum maraton. Tundus et ainuüksi "Ohtlik koht" siltidest oleks raja tähistuseks piisanud. Leian et selline siltide kasutamine devalveerib hoiatuse mõtte ja kui lõpuks ongi midagi ohtlikku ei võta keegi enam silti tõsiselt.
Nimi
E-post
Kommentaar
Kontrollkood
Nimitoetaja
Suurtoetaja
Rattapartner
Joogipartner
Energiapartner
Toidulaua katab
Rõivapartner
Rattaradade partner
Aktiivsuse toetaja
Autopartner
Ametlik raadio
Lastesõitude toetajad
Sõbrad piiri tagant
   ...