16. Elva Rattamaraton

Toimumisaeg: P 24.04.2016
Distantsid:
12:00 Põhisõit 50 km
13:00 Noorte- ja matkasõit 20 km
Kontakt: Ivo Hunt, +372 5625 8897, ivo.hunt@ut.ee
Kodulehekülg: http://www.rattamaratonid.ee
Sarjale registreerumine kuni 18.04.2018!
Põhisõit Noorte- ja matkasõit Koondtulemused Koondtulemused

Põhisõit Tulemused

KohtNr.NimiSünniaastaAegVKLVKL kohtFatbike kohtVõistkond
18Saar, Raido198801:40:06.10M1REDBIKE / HIIEKO
23Pütsep, Erki197601:44:09.30M401REDBIKE / HIIEKO
31Austa, Caspar198201:44:30.50M2
418Ojavee, Mart198101:45:35.80M3
510Sirvel, Margus197701:45:36.10M4RR SIPLASED / LAADA CAFE
621Neemela, Tarmo196801:45:37.10M451AMPS / EXTREME PORT
76Sepp, Kristo198301:45:38.30M5REDBIKE / HIIEKO
823Vaab, Ivar199101:45:39.50M6RR SIPLASED / LAADA CAFE
924Sinisalu, Ever197801:45:39.80M7
1026Poopuu, Peeter198501:46:09.10M8REDBIKE / HIIEKO
1133Karu, Virgo196701:46:12.10M452SAAREFOOD-1
1248Nõgel, Tõnis198601:46:12.30M9CYCLON VELOMOTO TEAM
1329Hallik, Margus197801:46:12.80M10Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
14152Järvloo, Priit198301:46:39.50M11
1543Všivtsev, Vladimir197901:46:40.10M12HALTI / ÄKKE MTBTEAM
1612Erikson, Toomas197601:46:40.50M402REDBIKE / HIIEKO
1717Tamm, Margo199301:46:41.40M13TÜASK
1835Reiska, Alar196301:46:41.80M501HAANJA RK
1920Nõmm, Raivo197601:46:42.30M403CYCLON VELOMOTO TEAM
2031Savisikk, Kristjan198501:46:45.90M14
2114Randma, Kristjan198601:47:27.10M15VO2 Specialized CC
22413Adusoo, Jaanus197001:47:27.40M453Actual Print
2336Sildvee, Madis197801:47:35.90M16RR SIPLASED / LAADA CAFE
2479Mõttus, Mari-Liis199701:49:41.50N1HAANJA RK
2577Rohtma, Valdek197801:49:41.90M17SAAREFOOD-2
2651Toome, Roland196801:49:42.10M454RR SIPLASED / WIRU AUTO
27397Pilv, Armin199901:49:53.80M18Haanja Rattaklubi
2853Laine, Mihkel198901:50:11.50M19CC Rota Mobilis
2958Alvela, Jaan198601:50:52.10M20RÕUGE RACING TEAM
3072Kollo, Madis198701:50:53.30M21Veloplus Torq ProTeam
3125Kõiv, Marek197601:50:53.90M404SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
3222Kuresoo, Rain198401:50:54.80M22
3316Mikson, Margus197501:50:55.30M405SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
3427Pedari, Aimar196501:51:23.40M502RR SIPLASED / LATER
35314Eilo, Siim199001:51:48.80M23SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
3647Orlovski, Tiit198101:52:08.10M24
3740Uuk, Aimur196101:52:10.80M551RR SIPLASED / WIRU AUTO
3839Hirs, Marek198601:52:11.90M25RR SIPLASED / LAADA CAFE
3928Välk, Martti199101:52:37.50M26KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
4099Mägi, Allan197201:53:12.10M406
4119Tõnisson, Tiimo197301:53:24.60M4071Porter Racing
4245Pungar, Rainer197801:53:40.50M27MAN Sport Team
4369Leeman, Tarmo197101:53:41.80M455Actual Print
4482Pärtel, Marco197401:53:42.30M408
4556Pukk, Andre197701:53:44.30M28SAAREFOOD-3
4644Põldmaa, Alo198701:53:56.10M29Simuna SK
4742Rätsep, Ain197301:54:02.20M409Spordipartner
48320Kreegimets, Robin200001:54:19.10M161RR SIPLASED / LATER
4968Sarv, Jaanus197001:54:20.60M456CYCLON VELOMOTO TEAM
5054Maarits, Andres197301:55:33.70M4010
5191Kasekamp, Andrus197301:55:33.90M4011CYCLON VELOMOTO TEAM
524Tamkõrv, Helmet197801:55:34.10M30AMPS / EXTREME PORT
5359Lood, Illar198801:55:49.10M31SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
5466Õun, Valdur197401:56:06.30M4012
5530Lagenõmm, Aivar197201:56:11.60M4013Järva-Jaani RSK
5696Meltsov, Martin198001:56:25.10M32HAANJA RK
5750Nirgi, Sten Eric199701:56:25.90M33SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
58336Kondaev, Denis198801:56:31.80M34HALTI / ÄKKE MTBTEAM
5937Sild, Ivo196901:56:50.10M457
60390Heinsar, Hardi197201:56:53.10M4014Scoutspataljon Team
61120Tenson, Tavo197601:56:53.60M4015REDBIKE / HIIEKO
62106Vender, Andrus197701:56:55.10M35CYCLON VELOMOTO TEAM
6365Steinburg, Greete199101:57:20.30N2RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
6461Kõrge, Toomas198301:58:09.40M36SAAREFOOD-2
6560Pilv, Ivar196701:59:22.70M458
6692Sootla, Indrek197001:59:22.80M459
6778Romandi, Arvi197901:59:24.90M37SAAREFOOD-1
68218Säälik, Marek197201:59:27.30M4016CFC
6990Õunmaa, Iiris199701:59:30.80N3SAAREPIIGA
70341Varrik, Virko198101:59:53.60M38
71111Tuuna, Toomas195402:00:11.30M601RR SIPLASED / LATER
72376Šumanov, Tiit196002:00:11.60M552RR SIPLASED / WIRU AUTO
7363Kägu, Hannes196802:00:22.30M4510SAAREFOOD-1
7497Paju, Teet197502:00:23.70M4017SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
7598Beljajev, Vladimir196602:00:24.20M503SK Tartu Velo
76100Viigipuu, Toomas195902:00:25.90M553Tartu SK Velo
7773Tamm, Bruno197402:00:32.10M40182CC Rota Mobilis
7880Haav, Viljar197502:00:51.40M4019SAAREFOOD-2
7957Kazainis, Viesturs196002:01:31.10M554
8062Danilas, Meelis196702:02:07.80M4511
8170Haava, Henno197302:02:08.90M4020SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
8283Kasumets, Kait197902:02:10.30M39Ruuveni spordiklubi
83113Kuusma, Mario198802:03:09.70M40SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
84400Miilmann, Rauno199102:03:10.80M41
8595Lääne, Meelis196702:03:13.60M4512SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
86180Kimmel, Robert197102:03:25.40M4513
8789Suokas, Heikki197602:03:25.60M4021
88117Põldmaa, Koit198102:03:26.60M42Simuna SK
89170Alaväli, Ülari198102:03:27.20M43
90148Lubi, Tiit198002:03:27.30M44
91383Sirvel, Merili199902:03:37.80N4RR Siplased
92209Kivimäe, Ivar197402:04:02.60M4022
93259Võso, Karl-Mattias199802:04:02.60M45
94408Pettai, Mattias200002:04:02.90M162CFC rattaklubi
9555Kozinets, Daniil199402:04:03.60M46HALTI / ÄKKE MTBTEAM
96337Všivtsev, Juri198402:04:07.40M47HALTI / ÄKKE MTBTEAM
97166Hints, Eric197502:04:07.90M4023SAAREFOOD-2
98174Lüüsalu, Villu197002:04:09.40M4514
9975Kivirüüt, Margus197902:04:22.70M48Simuna SK
100136Joonsalu, Madis198402:04:25.30M49
10185Toomik, Eeri197302:04:39.20M4024
102138Rätsep, Janno198602:04:42.80M50HAANJA RK
103131Kabonen, Tiit196002:04:43.60M555RR SIPLASED / METSAHAKE
104417Pungar, Indrek197202:04:44.40M4025Peetri Talutehnika
105266Pajumaa, Priit198002:04:45.10M51
106229Kiil, Sander197402:05:06.20M4026
10771Hirs, Janek198502:05:19.40M52RR SIPLASED / WIRU AUTO
108109Türk, Reigo198502:05:31.80M53KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
109176Helmik, Einar197202:05:53.90M4027
110145Õispuu, Mairis199702:05:54.70N5RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
111124Aas, Andres197702:05:55.10M54IITEE SK
112185Laisaar, Janek197902:06:45.60M55AC Racing
11346Leigri, Mehis198702:06:50.20M56RR SIPLASED / LAADA CAFE
114122Järveoja, Jaanus196302:07:24.10M504
11574Mägi, Margus197202:07:27.90M4028
116251Jullinen, Braian199902:07:27.90M57järva-jaani ratta ja suusaklubi
117139Israel, Severin198202:07:28.20M58
118140Rahu, Madis196402:07:32.70M505
11981Rozenbergs, Gunars195602:07:39.90M602
120368Vent, Karl Mihkel200002:07:48.30M163TÜASK
121406Kalmer, Andres197302:07:53.30M4029
122261Vlassov, Jüri197902:07:55.70M59SAAREFOOD-3
123137Paas, Raigo197602:07:56.30M4030SAQ SC
124345Einroos, Evert199502:07:59.60M60
125143Puhke, Raivo196602:08:10.70M506EESTI RAUDTEE
126149Hein, Rene198002:08:15.10M61
127227Saarep, Peeter195202:08:18.40M603Fixus VIP Team
128112Pärnamets, Aivar196902:08:19.10M4515SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
129146Lang, Mae199602:08:21.10N6TÜASK
130110Tigane, Raiko198102:09:01.20M62
13134Sildvee, Märt197802:09:06.20M63RR SIPLASED / LATER
132195Oot, Anti195102:09:30.70M651AMPS / EXTREME PORT
133257Dobolina, Tatjana198402:09:31.40N7Spordipartner
134252Kirsipuu, Avo196702:10:01.10M4516Kirss
135243Rannamägi, Janar197602:10:01.40M4031Peetri Sport - Kirkeval
136169Raud, Kristjan198402:10:06.30M64SK Raudsõrmus
137349Piirioja, Kalle197102:10:09.40M4517Egesten Metallehitused
138147Kure, Kaarel198402:10:15.60M65Valio Eesti AS
139144Parksepp, Edvin198502:10:16.10M66
140220Mõtsmees, Priit196502:10:34.10M507
141418Klaos, Aiko198102:11:37.30M67Sportland Bottecchia Team
142114Lepik, Sirje199502:11:48.80N8CYCLON MYFITNESS TEAM
143161Mälgi, Ailen198302:11:49.20N9CYCLON MYFITNESS TEAM
144205Hiob, Laur197602:11:50.40M4032
145238Bazõlev, Anton198502:11:54.40M68Aducco
146295Matti, Peter197702:11:57.90M69
147104Sildaru, Kalev195902:12:00.10M556lebo racing
148315Kaarjärv, Maris197602:12:00.80N401RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
149119Varep, Rivo198002:12:05.80M70
150263Ernits, Ardu196002:12:44.40M557
151158Ladva, Marek197202:13:37.10M4033
152216Liin, Alar197802:13:37.40M71
153412Mihhailov, Roman197702:13:37.60M72
154287Jõks, Alo198402:13:43.40M73
155102Oder, Rein197202:13:55.10M403421CC Triatloniklubi
156132Kikkas, Riho197602:14:01.20M4035Valio Eesti AS
157358Rehepapp, Raigo198002:14:03.90M743
158260Mainsoo, Rene197902:14:15.60M75IITEE SK
159356Konrad, Ruudi197502:14:46.10M4036
160141Kiivit, Lauri197602:14:46.70M4037Promens Team
161282Keerberg, Jaanus197102:14:56.90M4518Ambla SK
162262Pikkof, Jaanis198902:14:58.90M76
163208Tammjärv, Arno195702:15:04.10M558HAANJA RK
164234Koosa, Marko198502:15:14.40M77
16538Kivioja, Raimo198302:15:20.60M78RR Siplased/Sportlab
166135Vain, Ermet197902:15:42.40M79FC Error United
167414Looskari, Anti197702:15:42.90M80KÄRSAD RATTAL
168134Lõsov, Olev196602:16:30.90M508
169411Saagpakk, Ahti197302:16:32.10M4038
170370Mäemurd, Priit198702:16:36.40M81
171270Teder, Feeliks198402:16:50.60M82
172214Volts, Ainars196802:16:55.90M4519
173242Võso, Toomas197102:17:31.90M4520
174313Kivistik, Kristjan199102:17:32.10M83KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
175306Semm, Kaspar199502:17:36.70M84
176160Tammoja, Gerlin199802:17:47.50N10CYCLON MYFITNESS TEAM
177247Ojasaar, Tarmo197802:18:10.60M85
178121Vadam, Mattias198402:18:19.60M86PURUSTAJA
179182Kõiv, Kaspar199802:18:28.20M87HAANJA RK
180178Eensoo, Gunnar197402:18:32.90M4039CYCLON
181108Nirgi, Siim199002:18:35.60M88RR Siplased
182324Tepaskent, Margus198002:18:49.50M89
183293Valgur, Gunnar198902:18:56.90M90
184230Reimaa, Andrus197202:18:57.10M4040IITEE SK
185233Merisaar, Hallar197702:18:58.20M91Promens Team
18694Tammsalu, Mihkel198802:19:08.90M92RÕUGE RACING TEAM
187281Nõmmik, Alar199102:19:10.70M93Türi Rattaklubi
188420Praks, Renee197502:19:25.40M4041
189318Janno, Janar197902:19:29.10M94RR SIPLASED / METSAHAKE
190348Rooma, Roger198402:19:32.10M95SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
191258Hermat, Kaido198802:20:04.90M96A2K
192256Lukas, Tiit197902:20:12.50M97
193228Luts, Taavi196802:20:17.10M4521
194194Reinik, Vello196802:20:17.30M4522
195116Tammemägi, Jaak196802:20:18.50M4523
196275Saarmas, Reigo198202:20:26.70M98TMB Element OÜ
197159Manninen, Ergo198902:20:33.90M99SAAREFOOD-3
198150Vagel, Jaanus197902:20:41.10M100
199223Merila, Jaanis197302:21:07.50M4042
200350Roosaare, Jaak198202:21:17.10M101
201237Olesk, Raul196002:21:19.10M559
202153Joost, Janno196802:21:19.70M4524
203154Anniko, Reiko199002:21:20.50M102
204362Nigul, Mathilde Manuela200002:21:21.20N161CFC
205163Laidver, Eike199102:21:28.40N11SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
206177Lõune, Liis199002:21:32.60N12RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND
207193Prants, Aivar197702:21:34.20M103EESTI RAUDTEE
208396Kuus, Thomas199502:21:56.60M104RÕUGE RACING TEAM
209254Jaadla, Heigo197902:22:08.20M105SAAREFOOD-4
210206Mällas, Tanel197702:22:24.20M106
211232Kelner, Antti198302:22:26.10M107
212248Kütt, Ago198002:22:36.50M108
213184Soonpuu, Hando196902:22:42.70M4525
214179Robi, Jaanus197302:22:47.10M4043
215402Ellmann, Toomas198802:23:20.10M109Enervit
216330Otti, Toomas197202:23:24.10M4044
217157Püttsepp, Kristjan197702:23:51.10M110
218361Mihailov, Kaspar198602:24:08.60M111
219175Raamets, Tõnis197502:24:18.70M4045Hõberatas Rattaklubi
220127Vene, Birgo199002:24:25.20M112
221235Valdmaa, Erik198402:25:36.90M113
222155Korb, Indrek197402:25:43.10M4046
223268Metsaots, Jaanus196802:25:46.10M4526
224279Kongo, Kalmer196002:26:20.60M5510
225326Sever, Erik199902:26:21.20M114
226267Kulak, Vjatšeslav198502:26:21.90M115
227272Lehe, Rasmus197702:26:25.50M116
228273Keerdo, Kaivo198502:26:25.60M117
229274Kuslap, Handri198102:26:25.60M118
230151Altin, Ergo199602:26:42.20M119
231172Vaard, Rain198502:27:20.10M120
232204Mardim, Mario200002:27:28.60M164KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
233217Klais, Tarvo197402:27:40.10M4047
234167Hanson, Tarmo198602:27:47.40M121Promens Team
235246Andresson, Kaur197702:27:48.90M122
236357Arik, Aivar197402:27:49.20M4048
237245Tõnts, Tanel197902:28:22.50M123
238398Kuuslap, Jaan196702:28:23.60M4527
239288Mjatšin, Grigori198302:28:37.10M1244Motus
240334Kallion, Kalmer196302:29:20.40M509
241371Jaeski, Raiko199802:29:20.90M125
242280Ulm, Erki197602:29:26.90M4049
243372Anderson, Sven197502:29:31.10M4050
244384Rannamägi, Janek197902:29:40.70M126Peetri Sport - Kirkeval
245302Veskiväli, Heigo198302:29:41.60M127
246264Kolju, Janus197202:29:41.90M4051
247343Nurm, Neeme198102:29:42.90M128
248419Kirt, Kuldar198502:29:43.30M129
249200Tamm, Ilmar197202:29:45.70M4052
250292Pärt, Valdur196902:29:59.90M4528
251335Nõmtak, Jan-Erik198102:30:05.20M130
252354Lepp, Mart195402:31:25.50M604
253415Erilaid, Janek197702:31:54.20M131
254365Lang, Kärt199902:32:22.10N13TÜASK
255327Hajanen, Andres198302:32:23.50M132
256380Viskov, Ruve197602:32:30.50M4053
257377Nõmmik, Valter195702:32:36.70M5511
258203Sauks, Imre197202:32:54.80M4054
259277Sillaots, Janar198302:32:54.80M133KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
260231Sammel, Koit196602:33:15.20M5010
261284Tamm, Erki197202:33:48.40M4055
262381Siska, Ivar197502:34:36.50M4056
263321Kreegimets, Rihard199202:34:50.80M134RR SIPLASED / METSAHAKE
264404Tint, Taavi198302:34:54.50M135Sportlove
265241Pärn, Meelis197102:35:10.40M4529
266416Peder, Kert199602:35:57.20M136
267291Sauman, Silver198002:36:00.40M137EESTI RAUDTEE
268221Suija, Eliise199302:36:00.50N14
269374Kook, Raimo198302:37:22.20M138
270265Allik, Marko198402:37:37.90M139
271276Salus, Ardi197202:37:38.50M4057
272289Kurg, Eke196602:37:38.80M5011TÜASK
273363Ansmitt, Aare196502:37:44.20M5012
274407Idvand, Indrek199202:37:47.40M140Ruuveni spordiklubi
275286Hiiesalu, Priit197802:38:00.30M141
276311Merivälja, Kadi198602:38:18.20N15
277369Tiido, Carolin200002:38:42.50N162TÜASK
278187Eerik, Tarmo198202:39:35.80M142SAAREFOOD-1
279378Nõmmik, Tõnu198602:40:16.30M143
280240Raudsepp, Janar198002:40:25.70M144
281401Klavan, Dzintar196102:40:27.90M5512
282403Järveoja, Toomas196102:40:43.50M5513TÜASK
283339Kalson, Tanel198302:42:02.30M145
284297Ojasild, Kersti Johanna199902:42:03.70N16TÜASK
285290Ohno, Kaido197402:42:07.20M4058
286133Tamkivi, Tarmo196602:43:01.40M5013
287226Liivak, Janno198302:43:24.70M146
288382Randoja, Merike198702:44:51.50N17Valio Eesti AS
289294Joonas, Kalev196302:44:51.70M5014Valio Eesti AS
290340Lepberg, Rein196202:44:52.20M5015
291405Reiles, Aurika198802:45:02.80N18CYCLON MYFITNESS TEAM
292375Koitjärv, Tervo197502:45:25.80M4059
293351Alanurm, Kert198302:45:33.70M147
294395Maalmeister, Andrus197402:45:45.20M4060
295198Murumets, Priit197902:46:06.70M148
296304Vanaküla, Siim198602:46:11.90M149
297388Annuk, Agu196702:46:51.20M4530Omniva Spordiklubi MTÜ
298301Teearu, Paul198902:47:57.40M150
299342Nurm, Peep197702:48:15.80M151
300338Kukk, Meriliis200002:48:17.30N163
301353Ottas, Kaupo197502:48:57.30M4061
302421Tamm, Margus197302:49:27.20M4062
303360Taavits, Meelis197102:49:28.20M4531
304212Pihlap, Raimond198502:50:16.40M152Pekikõhu Reissing Tiim
305199Meltsov, Mart196102:51:16.40M5514
306355Pihlau, Andrus197602:51:52.70M4063
307305Seero, Annika198302:52:35.70N19SAAREFOOD-4
308309Jaeski, Eve197402:53:17.40N402
309253Saksjaak, Martin198802:54:19.20M153
310387Sarja, Margus197802:54:19.30M154
311219Aupaju, Tarmo197402:55:13.30M4064
312225Kull, Argo198502:55:56.80M155Promens Team
313201Paal, Peet195302:56:32.20M605
314322Kikkerpill, Erki197802:56:43.50M156
315298Hints, Kairi197802:56:46.20N351SAAREPIIGA
316359Salumäe, Kaarel198302:58:09.10M157
317323Kivil, Lauri198203:01:09.70M158
318308Järveoja, Helje196203:02:17.70N451
319307Malberg, Kriste196803:02:19.50N452
320331Siilbaum, Siret198103:05:26.50N352
321210Sinisaar, Indrek197503:05:26.60M4065
322410Jamnes, Margus197503:05:36.50M4066
323328Soop, Simo198503:06:45.50M159
324250Purde, Paavo198303:10:50.30M160SAAREFOOD-4
325352Speck, Heidi198203:10:52.20N20
326207Kivisikk, Risto197903:19:20.50M161
327399Aednurm, Argo197903:19:20.80M162
328391Stanevitš, Tanel198303:25:19.80M163
329373Toming, Karina199803:29:32.90N21
330379Vider, Kristjan199103:29:40.80M164
331269Veel, Villu197103:54:49.0M4532IRL /SK MAAILMARÄNDURID/SJK SARMA
DNS162Kiristaja, Hendrik1996
DNS129Pukk, Marko1977CYCLON VELOMOTO TEAM
DQ49Kübar, Rene1976SAAREFOOD-1
DNS299Kapp, Riho1947Ambla SK
DNS316Mirzojev, Artjom2001CFC
DNS156Ristna, Mikk1975SAAREFOOD-2
DNS128Liivet, Lauri1980
DNS296Põder, Tanel1989
DNS310Randmaa, Jarmo1986
DNS125Nõgel, Keio1995Cyclon
DNS285Nõgols, Eiko1972
DNS123Eilo, Enno1965SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
DNS283Rohumägi, Rait1981
DNS115Visnapuu, Tarmo1976SAAREFOOD-1
DNS278Kivipalu, Kristjan1973
DNS271Gutmann, Tarmo1972
DNS107Villemson, Rainer1983
DNS255Punga, Rainer1986Jõhvi Motoklubi
DNS105Lõiv, Urmas1983RÕUGE RACING TEAM
DNS249Lätte, Raimo1997Agrovarustus OÜ
DNS103Kanistik, Heiki1975SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS244Oja, Jaan1949
DNS101Lõiv, Janika1989CYCLON MYFITNESS TEAM
DNF386Sooru, Marko1989
DNS239Pallotedder, Taivo1975SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS93Uibokand, Janelle1992SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNF366Parts, Paul1999TÜASK
DNS236Kase, Andres1974Opstar Profit OÜ
DNS88Kool, Inge1975
DNF312Kübar, Helen1984SAAREPIIGA
DNS224Ainsoo, Meelis1977
DNS87Padosepp, Siim1988RÕUGE RACING TEAM
DNS222Märtin, Liina1984SAAREPIIGA
DNS86Kimmel, Raiko1984SAAREFOOD-2
DNF126Pikkat, Andris1979
DNS215Luik, Alar1984
DNS84Puhu, Sille1984CYCLON MYFITNESS TEAM
DNF118Metspalu, Martin1977
DNS213Uuetalu, Tavo1958
DNS76Rätsep, Peeter1965RR SIPLASED / WIRU AUTO
DNF15Stalberg, Tair1997SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNS211Ojasalu, Heiki1972
DNS67Kozilans, Guntis1965
DNS409Krutto, Reigo1983Aducco
DNS64Tupits, Ivo1968RR SIPLASED / WIRU AUTO
DNS394Trei, Vahur1966SAAREFOOD-3
DNS202Piirsalu, Aivo1981
DNS52Luks, Sven1968SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNS393Kuldkepp, Peep1966SAAREFOOD-3
DNS197Küttis, Sven1967
DNS41Mets, Are1958
DNS392Holtsmann, Marko1991KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI II
DNS196Orgla, Maario1979Škoda Laagri
DNS32Kollo, Andres1988SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
DNS389Tuvikene, Leonhard1949EESTI RAUDTEE
DNS192Reiner, Jaan1969
DNS13Põldma, Mirko1981
DNS385Viilup, Kädi1988
DNS191Prii, Paavo1985
DNS11Tarassov, Kirill1997SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
DNS367Verliin, Ants1999TÜASK
DNS190Visnapuu, Siiri1973SAAREPIIGA
DNS9Ottender, Sten-Erik1996
DNS364Lang, Tea1966TÜASK
DNS189Vinogradov, Vladimir1966
DNS347Tarros, Siim1987
DNS188Veske, Triin1986SAAREPIIGA
DNS7Maasikmets, Alges1968AMPS / EXTREME PORT
DNS346Saviir, Janar1981
DNS186Laul, Margo1983
DNS5Arumägi, Anti1990
DNS344Henno, Sass1982Cosmopol Deviant Productions
DNS183Valgma, Raini1975SAQ SC
DNS2Tarvis, Peeter1993
DNS333Piirisild, Arik1975
DNS181Kaik, Jaanus1977
DNS332Martin, Johanna1996
DNS173Briedis, Armands1973Smiltene
DNS329Karro, Mario1986
DNS171Hirte, Igors1973Smiltene
DNS325Michelson, Rainer1981
DNS168Skirta, Mark1985KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
DNS165Jörgensen, Sören Rhiger1970RR SIPLASED / METSAHAKE
DNS142Einmaa, Tiit1977EESTI RAUDTEE
DNS303Järvet, Heiti1979Agrovarustus OÜ
DNS319Muizniece, Anita1967
DNS164Keär, Andres1963SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
DNS130Elur, Sven1979KEKKILÄ VILJANDI RATTAKLUBI
DNS300Kalle, Anti1970Sportland
DNS317Raiend, Hardi1963Tervisesport Elektroskandia

Nimitoetaja

BOSCH

Suurtoetaja

SPORTLAND

Rattapartner

Rattapartner

Energiapartner

ENERVIT

Joogipartner

VYTAUTAS

Meediapartner

DELFI SPORT

Aktiivsuse toetaja

METSAHAKE

Autopartner

ŠKODA LAAGRI

Noorte- ja matkasõidu toetaja

EESTI PAGAR

Lastesõitude toetaja

SAARE

Sõbrad piiri tagant

VIVUS MTB-MARATONS